PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=859}
6,5 7 639
ocen
6,5 10 1 7639
5,0 4
oceny krytyków
Ostatnia misja
powrót do forum filmu Ostatnia misja

Dobra robota

użytkownik usunięty

Dobry film sensacyjny z elementami dramatu psychologicznego. Wartka akcja, znakomite role J.Gajosa, P.Fronczewskiego i M.Baki. Naprawdę dobre kino ze sprawną reżyserią.
P.S. Szkoda że wszystko co polskie jest krytykowane. Ja na przeciw malkontentom śmiem stwierdzić, że polskie kino nareszcie robi dobre kino komercyjne, i trochę szkoda, że tak mało jest to doceniane, a z upodobaniem wszędzie zamieszcza się krytyczne oceny.

ocenił(a) film na 5

Zgadzam się - role tych trzech istotnie dobre. Minusem są jednak tragiczne dialogi. Gdyby nie one mielibyśmy naprawdę niezły polski film. A tak w mej opinii jest tylko nieco ponad średni. Dałem 6/10

Również uważam, że polskie kino jest często zbyt ostro traktowane. Nie jest takie złe. Choć niestety z latami 70/80 przepaść jest straszna. Wszystko leci na starych mistrzach. Mamy kilku niezłych aktorów młodego pokolenia, ale ja osobiście nie widzę żadnych naprawdę rewelacyjnych. A takich rewelacyjnych aktorów z tamtych lat jest/było ze 2 razy więcej niż tych dzisiejszych nawet dobrych.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones