PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=682088}
6,0 33 864
oceny
6,0 10 1 33864
3,3 6
ocen krytyków
Oszukane
powrót do forum filmu Oszukane

Mega niedociągnięcię w filmie! Kiedy Natalia ścina włosy potem widzimy ją w długich i to za bardzo krótki okres czasu! Wiem, że włosy można przedłużyć, ale to jest film i ewentualnie powinni o tym powiedzieć...

marsjanla

Odrosły bo to było kilka miesiecy po. Maj matury

ocenił(a) film na 7
MASTACH5

Wiesz ile rosną włosy? Długo, musiałyby jakieś 2-3 lata odrastać minimum.

marsjanla

Jesteś kobieta że to wiesz? Jak tak to przepraszam i przyznaje racje

MASTACH5

Ja jestem facet i też wiem. Płeć nie ma tu znaczenia. No, chyba, że ktoś jest łysy.
Ale mniejsza z tym. Mnie ten element w filmie także zastanowił.
Od marca (było już zielono) do końca maja (matury) włosy odrosłyby około 4 cm, a nie 20 czy więcej.

Ale faktycznie, mogła nosić później perukę/treskę pod chustką, bo żałowała straconej fryzury.

marsjanla

a nie pomyśleliście że założyła perukę? - nawet ślepy by to zauważył.

ocenił(a) film na 7
daroz78

No wybacz, perukę? To powinno być jasno powiedziane, to jest film. Chociaż zastanowiło mnie to, że cały czas ma jakieś chustki, opaski...
Peruki nie nosi się ot tak, w niej jest gorąco.

marsjanla

Tak owszem, tylko że tę perukę zakłada nie na cały dzień tylko dosłownie na chwilkę, dla potrzeb ujęć zdjęciowych do filmu :-)

ocenił(a) film na 3
marsjanla

Jak zobaczyłam scenę w szpitalu to pierwsza moja myśl to było dlaczego Magda odwiedza w szpitalu Annę, bo nie możliwe było, żeby Natalii tak szybko odrosły włosy ;) O ile jeszcze kiedy nosiła tę chustkę czy opaskę to mogły trochę podrosnąć a za pomocą dodatków je podkreśliła, ale w końcowej scenie tańca ma tak długie jak na początku. To tylko jeden z rażących błędów w tym filmie. co do peruki to nie wyobrażam sobie, żeby jakaś nastolatka założyła ją, dlatego, że w przypływie szału ścięła włosy i jej się nie spodobały. Przedłużyć mogła, w końcu w tym bajkowym świecie było ją stać na wszystko, jako że matka- nauczycielka baletu zarabiała krocie i było ją stać na luksusowe mieszkanie, markowe ciuchy i gadżety. Tylko przedłużane włosy wyglądają nieco inaczej- nie są jednakowej długości a we wspomnianej scenie końcowej Natalia miała idealnie równe, długie włosy :/

ocenił(a) film na 7
Alee

Dokładnie, dokładnie! :)

ocenił(a) film na 6
marsjanla

Zgadzam się. To było największe niedopatrzenie. Tyle z długości włosów odrasta ponad rok. A tu jakby w kilka tygodni.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones