PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=594155}

Oszustki

The Hustle
6,0 46 225
ocen
6,0 10 1 46225
5,1 10
ocen krytyków
Oszustki
powrót do forum filmu Oszustki

A jeśli komuś odpowiada uroda Anne to film pod tym względem jest ucztą. Więc warto choćby dla niej obejrzeć.
Akcja dzieje się w ładnych plenerach, kasynach i drogich hotelach. Komizm wynika głównie z różnic między bohaterka grana przez Annę, kobieta pełna klasy obdarzona szczególnym wdziękiem i typowa anglosaska wulgarna blondyna.
Generalnie miłe i śmieszne kino dla relaksu.

ocenił(a) film na 7
1ceber1

No ja z kolei uwielbiam Rebel Wilson i to dla niej postarałam się obejrzeć ten film na przedpremierze. Ok dziewczyna jest otyła ale ma tak piękny uśmiech i czuje się od niej tak pozytywne wibracje, że poprostu ją kocham. Nie mogę się doczekać filmu Koty po pierwsze to musical (mój ulubiony typ filmu) po drugie ciekawa jestem jak to wykonali bo podobno tu zatoczy się jakaś historia a oryginalny musical Koty to po prostu prezentacja poszczególnych kocich bohaterów.
Co do Rebel no tu gra kogo gra ale i tak jest słodka. Mam nadzieję, że jej kariera będzie się rozwijać i zacznie grywać w poważniejszych filmach wiemy już ze zagra nazistkę w filmie Thaika Waititi JoJo Rabbit, zobaczymy co dalej.

Anna w ogole nie wzbudza mojgo zainteresowania, oczywiście to świetna aktorka i komediowo spisała się na maxa, ale nie mój typ urody.

ocenił(a) film na 6
kamarza

Rebel nie tylko zagrała ale jeszcze wyprodukowała Oszustki. Wszechstronna kobieta. Z takim talentem komediowym i organizacyjnymchyba można być spokojnym o rozwój kariery :)

ocenił(a) film na 9
kamarza

A czemu oceniamy wygląd? To aktorki, nie fotomodelki

ocenił(a) film na 9
kamarza

Obie zagrały świetnie

ocenił(a) film na 6
kamarza

Tłusta Amy wygrywa tym że ma do siebie dystans, a nawet potrafi wykorzystać swoją tusze do poszczególnych gagów - vide sceny z kamuflażem ;)
Ale lepsza była w Pitch Perfect 3

ocenił(a) film na 3
kamarza

Może i ma talent, ale takie "granie wiadrami" przez cały film przyprawia o mdłości. To nie miał być pięciominutowy skecz, a przez całe 90 minut robienie z siebie pawiana jest trochę nużące.

ocenił(a) film na 7
ronin29

Szkoda, ze nie miałeś okazji zobaczyć jej na west endzie w teatrze muzycznym w musicalu "Guys and Dolls", myślę, że zdanie byś zmienił, bo jednak wyjść na scene śpiewać tańczyć przed publicznościa gdzie masz jedna szansę bo jak się pomylisz to klapa, no wtedy można zobaczyć prawdziwy talent aktora. Niestety niewielu z tych najbardziej znanych aktorów decyduje się na występy w teatrze. Ja zgadzam sie z tym, ze ona niestety nie miała szansy zagrać w jakiejś porządnej produkcji, chociaż ten mini serial australijski "Les Norton", którego oczywiście w filmografi na filmwebie nie ma też pokazuje, że dziewczyna wie co robi i zdolności ma zdecydowanie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones