PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=293667}
7,1 38
ocen
7,1 10 1 38
Out of the Blue
powrót do forum filmu Out of the Blue

Tak wiele osób w tym dokumencie miało styczność z UFO i to jeszcze wiele z nich było bardzo znanych, tak wiele przypadków w nim opisano, że ja zastanawiam się jakim CUDEM ja jeszcze nie zobaczyłem żadnego latającego talerza nad swoją głową. Wydaje mi się to niemożliwe bo z tego dokumentu wynika, że ufoludki wcale nie próbują się przed nami ukrywać jednak tak w rzeczywistości tak jest. No bo kto nie chciałby zobaczyć na własne oczy latającego spodka?
Nie wiem czy UFO istnieje, ale jeśli tak to na pewno się o tym w przyszłości przekonamy ponieważ mamy coraz lepszą technologię, prawie każdy nosi już przy sobie telefon komórkowy z aparatem i kamerą więc nie będzie trzeba polegać głównie tylko na zeznaniach świadków lecz też będziemy mieć coraz więcej dowodów.
Największym problemem może być przekonanie ludzi, że UFO istnieje. Dzisiaj każdy dowód można podważyć, a myślenie większości ludzi jest następujące: na pewno to sfabrykowali, bo przecież UFO to tylko wymysł ludzi. Większość ludzi podchodzi do UFO jak do wiary w Boga - w głowach im się nie mieści, że coś takiego może istnieć. Uświadomienie sobie, że od wieków odwiedza nas znacznie przewyższająca nas technicznie pozaziemska cywilizacja (a może kilka) dla wielu ludzi jest poza zasięgiem i żaden nawet najbardziej przekonujący dowód może nie wystarczyć.
Jeżeli na ziemi zdołało powstać życie i wyewoluowały z niego inteligentne stworzenia, to dlaczego nie mogło się to zdarzy gdzie indziej?

ocenił(a) film na 9
Thomas_J

fakt przekonac ludzi do tego jest ciezko ale to za sprawa mediow. wszystko jest zaplanowane tak by postawic temat w swietle absurdu. Tak po za tym polecam zobaczyc wywiady z Bobem Deanem. pozdrawiam zainteresowanego.

Thomas_J

Thomas_J - wierz mi - istnieje. Dokoła ziemi kręci się mnóstwo statków w każdej chwili. Można je zobaczyć jeśli sie jest w odpowiednim miejscu w odpowiednim momencie. A tak z ręką na sercu - ile razy patrzysz w niebo dłużej niz kilka minut ?
Ja kiedys wogule prawie nie spoglądałem w niebo , chyba że była jakaś specjalna okacja np. meteory czy zacmienie księżyca.
Kiedy pierwszy raz na własne oczy zobaczyłem coś czego nikt nie mógł wytłumaczyć , wtedy zacząłem patrzeć w niebo przy każdej możliwej okazji. Teraz mam na swoim koncie okolo 4 obserwacji co do których jestem pewien. Byłu to różne objekty - kule światła i raz " Belgijski Trójkąt" Trzeba tylko mieć oczy otwarte. Zyczę wszystkim tego co widziałem - a z pewnością znikną wszelkie wątpliwości co do prawdziwości tego zjawiska.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones