The Bad Batch

1 godz. 55 min.
5,2 9 218
ocen
5,2 10 9218
4 683
chce zobaczyć
4,9 9
ocen krytyków
{"rate":4.888889,"count":9}
{"type":"film","id":740813,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/The+Bad+Batch-2016-740813/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Outsiderka
 • Aga_Mag ocenił(a) ten film na: 9

  Film przeniósł mnie na 2 godziny do zupełnie innego świata. Brudnych emocji, nieustannego zastanawiania się jak bym postąpiła na miejscu bohaterki, ale przede wszystkim podziwu dla bardzo subtelnych symboli, przemyconych w pojedynczych scenach: tego jak człowiek szybko się adaptuje do nowej sytuacji, jak w najgorszych okolicznościach znajduje piękno, jak surowy świat, gdzie rządzi prawo dżungli może być bardziej szczerym i ‚normalnym’ środowiskiem niż pozornie bezpieczne, jakkolwiek usystematyzowane społeczeństwo. Nade wszystko chapeau bas dla reżyserii - niespiesznym, nieprzegadanym prowadzeniu widza przez zakamarki fikcji i jego własnej psychiki. Produkcyjnie film to uczta dla oka i ucha.

 • Aga_Mag Nic dodać, nic ująć. Oglądając czułem dokładnie to samo, zaś sam film stał się jednym z moich ulubionych. Przenosi on nas do świata różniącego się od tego, który otacza nas na co dzień, a który pod pewnymi względami bywa męczący.
  p.s. podobny klimat, jak w "Outsiderce", można znaleźć we "Future World" (2018)

 • Aga_Mag Co Ty piszesz? To historia dziewczyny która nie ma mózgu i myśli kroczem. Ucięli jej rękę i nogę a ta zostaje na końcu kanibalem i tylko dlatego że leciała na Jasona Momoa. Ten film pokazuje jak głupie są kobiety.

 • wojan81 ocenił(a) ten film na: 7

  brandt1_2 Co ty prdlisz człowieku? Jakby myślała kroczem, to by została w wygodnym domku będąc jedną z dziwek Snu i zapodając sobie codziennie kwasa. Czuła, że w tym świecie odnaleźć się może tylko przy facecie, który był autentyczny i nie ćpał w bezpiecznej enklawie, tylko radził sobie w nieprzyjaznym środowisku jak umiał. Jej nonkonformistyczna natura wzięła górę nad zdroworozsądkowym myśleniem i uciekła z bezpiecznego azylu, aby przeżyć życie tak jak umiała, na własnych warunkach. Samiec beta nigdy tego nie pojmie.

 • wojan81 "to by została w wygodnym domku będąc jedną z dziwek Snu" Bo seks z Keanu to nie to samo co z Momoa
  "Czuła, że w tym świecie odnaleźć się może tylko przy facecie, który był autentyczny i nie ćpał w bezpiecznej enklawie, tylko radził sobie w nieprzyjaznym środowisku jak umia" Jadł ludzi.
  "Jej nonkonformistyczna natura wzięła górę nad zdroworozsądkowym myśleniem" Czyli jak powiedzieć o idiotce że zrobiła dobrze (nie zrobiła).
  "Samiec beta nigdy tego nie pojmie." Chyba ktoś kto nie wychował sie w patologi i ma wartości tego nie pojmie.