Pętla

2020 1 godz. 45 min.
3,9 5 109
ocen
3,9 10 5109
2 559
chce zobaczyć
2,1 7
ocen krytyków
{"rate":2.142857,"count":7}
powrót do forum filmu Pętla
 • Co z tego, że jego filmy poruszają trudne tematy? To po prostu reżyser, który wie, że najwięcej zyskuje się na kontrowersji. Z filmu na film widać wyraźnie jak desperacko szuka nowego kontrowersyjnego tematu 'opartego na faktach' na którym łatwo będzie zarobić. Chętnie zobaczyłbym go jako reżysera jakiegoś mniej kontrowersyjnego filmu, w którym wulgaryzmy, tony przemocy, brutalności i erotyzmu nie stanowią głównej roli. A na dzień dzisiejszy liczę, że jak najmniej ludzi będzie chodziło na takie filmy jak ten i pan Vega w końcu zrozumie, że nie warto jest manipulować ludźmi kontrowersją, bo ci też mają swój rozum.

 • Kinoman3334 Właśnie problem nie jest w panu Vedzie...yyyyyy...sorry Krzemienieckim. Bo on nawet swoje nazwisko "sfałszował" :D
  Problem jest we widzach, że na to chodzą i lgną do tego syfu.
  On właśnie wyczuł co lubi oglądać prosty widz. Nie wysublimowany kinomaniak, a zwykły prosty widz. I poszedł tą drogą, przez co teraz zbiera plony w postaci siana na kolejne Porsche.
  Nieistotne że po "Służbach Specjalnych" każdy jego kolejny film to słabizna lub kloaka, grunt, że hajsiwo się na koncie zgadza.

 • hbk06_qbas Idę dopiero na seans. Dziwnym trafem hamerykańskie filmy klepane fabrycznie jak maseczki w Chinach ludzie chodzą oglądać i się zachwycają. Jak rodzime produkcje wychodzą to są deptane. Fakt faktem, iż ma specyficzne upodobania (Patryk Vega). Polska kinematografia jest bardzo dobra i osobiście uważam pana Patryka za dobrego reżysera, a to że wie na czym najlepiej "trzepać" kasę to jego osobista sprawa - cyt.:"więc nie uważam, że naszym chłopakom brakuje luzu kapujesz?."

 • hbk06_qbas Przynajmniej Vega się lepiej pisze a nie będzie się męczył człowiek z jakimś Krzemienieckim

 • Kinoman3334 Sam pan Vega to kontrowersyjny człowiek. Ciekawe czy zrobi film o grubasach i ich ciężki życiu. Zgadzam się dobry reżyser, pomimo tego niepokoi mnie kilka rzeczy. Czy te sceny nie wpłyną negatywnie na społeczeństwo i jak oceniają to za granicą. No bo wybija się reżyser który w filmach ma sceny według mnie obrzydliwe. Można sobie pomyśleć że polski widz lubi przemoc, alkoholizm, niecenzuralne słowa i inne dewiacje. Już się mówi w Niemczech że Polak to asocjalny karaluch.

 • RobsonPMI ocenił(a) ten film na: 3

  Jarek_Ambrozi Przejmujesz się co za granica powiedzą? Co za różnica? Masz kompleks polaczka?