Płacz w ciemności

Cries in the Dark

2006 1 godz. 30 min.
6,1 187
ocen
6,1 10 187
84
chce zobaczyć
{"type":"film","id":392769,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Cries+in+the+Dark-2006-392769/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Płacz w ciemności
  • użytkownik usunięty

Film jest naprawdę fajny. Moją uwagę zwróciła Eva La Rue, która wspaniale zagrała swoją rolę. Do tej pory kojarzyłam ją tylko z serialu CSI: Miami i szczerze mówiąc nie zwracałam na nią większej uwagi, a tu proszę...bardzo miła niespodzianka;-) Dziwi mnie to, że film ten jest tak mało znany, że ma niską ocenę ... i że nikt jeszcze nie pisał żadnych komentarzy! Jestem pierwsza;-) Podsumowując...film mi się podobał, nie był to jakiś MEGA HIT ale i tak zasługuje na 8/10 (według mnie), ale każdy ma prawo do własnego zdania, polecam wszystkim!!! Jeszcze raz podkreślam: świetna gra E. La Rue, tylko pogratulować;-) pozdrawiam...

• Renia234 ocenił(a) ten film na: 4

Żartujesz, to jeden z najgorszych filmów jakie oglądałam. Nudny, z niecierpliwoscia czekalam na koniec. No i zła bohaterka oczywiście była brzydka.

• użytkownik usunięty ocenił(a) ten film na: 4

Renia234 Bo ja wiem... przyznaję, że chyba przesadziłam z oceną tego filmu, 8 to troche za dużo, ale myśle że La Rue naprawdę dobrze zagrała te postać, nie jestem jej fanką, właściwie mało mnie ona obchodzi, ale podobało mi się jak zagrała w tym filmie. Co do samego filmu, to już pisałam, hitem to on nie jest i raczej nigdy nie będzie, ale dobrze się go oglądało (mi przynajmniej), ale to tylko moje zdanie;-) Nie zgodze się z tym, że jest brzydka, o ile wiem ma 42 lata a wcale na tyle nie wygląda, myślę że jest całkiem ładna.

Cholera... mówiłaś o złej bohaterce tak? Sorki, myślałam że o La Rue,też uważam że zła bohaterka jest trochę brzydka. pozdrawiam;-)

Jak tak teraz patrze na te moje komentarze to się zastanawiam co mi odbiło, że tak oceniłam ten film?! Nie mam pojęcia dlaczego za pierwszym razem mi się spodobał, chyba miałam tymczasowe zaćmienie ;-/ Po dłuższym czasie muszę stwierdzić że żałuję że założyłam ten temat bo film nie zasługuje na więcej niż 3/10 ;-/ no cóż...każdy ma prawo zaliczyć gafe ;-P pzdr.

• MJOhnny ocenił(a) ten film na: 7

FILM BOSKI< WSANIAŁY< i IMPONUJĄCY
    POLECAM!!!
    Ogladnałem g przypadkowo, bo moja mama go cały ogladąła w TVP 1 w 2010 i mnie koniec zfascynował a po 2 Film nie jest stary bo z 2006 a aktorzy młodo wygladaący są troche starzy:)

• kinoman85 ocenił(a) ten film na: 5

MJOhnny Film jest przewidywalny jak na te produkcje od początku domyślamy się o co chodzi ale film w miarę dobrze i nie nudzi dla mnie 5/10

• my_ultraviolet ocenił(a) ten film na: 8

A mnie bardzo się podobał :) I tyle powiem :)

• justi3333 ocenił(a) ten film na: 5

my_ultraviolet hej mam prośbe mógły ktoś dać jakiś link gdzie mogę obejrzeć ten film? Z góry dzięki:)

• justi3333 Chyba jedynie w TV jak go odgrzeją.

• sardynka_slupsk ocenił(a) ten film na: 4

justi3333 Jest na youtubie tylko po angielsku