film

Paiyaa

2010
2h 32m
6,7 26
ocen
6,7 10 1 26
Shiva (Karthik Sivakumar) to młody, beztroski i bezrobotny chłopak. Mimo usilnych starań kilku przyjaciół, nie udaje mu się dostać pracy. Pewnego dnia, w drodze na... Zobacz pełny opis

Ten film nie ma jeszcze zarysu fabuły.
Paiyaa zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

premiera

Shiva (Karthik Sivakumar) to młody, beztroski i bezrobotny chłopak. Mimo usilnych starań kilku przyjaciół, nie udaje mu się dostać pracy. Pewnego dnia, w drodze na rozmowę kwalifikacyjną, zauważa w autobusie Charulathę (Tamanna Bhatia). Zauroczony, traci kolejną szansę na dobrą posadę. Kilka dni później, czekając na stacji na właścicielaShiva (Karthik Sivakumar) to młody, beztroski i bezrobotny chłopak. Mimo usilnych starań kilku przyjaciół, nie udaje mu się dostać pracy. Pewnego dnia, w drodze na rozmowę kwalifikacyjną, zauważa w autobusie Charulathę (Tamanna Bhatia). Zauroczony, traci kolejną szansę na dobrą posadę. Kilka dni później, czekając na stacji na właściciela pożyczonego samochodu, przestraszona Charulatha, biorąc go za taksówkarza, prosi o podwiezienie do Madrasu. Shiva nie waha się ani chwili, nawet gdy dziewczyna zmienia kierunek trasy na Bombaj i wyjawia mu dlaczego musi uciekać przed własną rodziną.

studio
Thirupathi Brothers
inne tytuły
Awara
więcej
Nayanthara podpisała rekordowy kontrakt na rolę Charulathy, jednak wycofała się z projektu, gdy obniżono jej gażę ze względu na recesję gospodarczą.
Na razie nikt nie dodał wątku na forum . Spróbuj swoich sił i podziel się opinią. Możesz być pierwszy!
Dodaj wątek na forum

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones