PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10000106}

Pajęcza Głowa

Spiderhead
4,9 13 473
oceny
4,9 10 1 13473
4,4 8
ocen krytyków
Pajęcza Głowa
powrót do forum filmu Pajęcza Głowa

Po ocenie i komentarzach wychodziło że to gniot. Już miałem nie oglądać, ale bardzo lubię 2 głównych aktorów więc spróbowałem. Bardzo pozytywne zaskoczenie! Dobry film, bardzo ciekawy scenariusz, dobrze zagrany. Film zdecydowanie lepiej zrozumie/poczuje ktoś kto miał odczynienia z psychodelikami ;)

Polecam.

ocenił(a) film na 9
fryderyk

Mi też się podobał! Do czynienia z psychodelikami nie miałam, ale patrząc na to jak świat idzie do przodu taka wersja eksperymentu za x lat wydaje się być całkiem prawdopodobna :P

lymur

Hm ... tutaj proponuję poszperać w internetach. Takie i podobne eksperymenty były już realizowane od lat 60-tych. Głównie w ośrodkach wojskowych (np .LSD powstało w takich eksperymentach). Tutaj raczej idzie się w znacznie inne rejony ... chodzi o to, czy za 5-10 lat, ludzka kultura tak bardzo się zdegeneruje i odczłowieczy, że ludzie przyzwolą na to. Tu już można rozważać scenariusze o trans humanizmie i innych takich. Co ciekawe można poszukać badań (chyba z lat 90-tych) odnośnie oddziaływania pola elektromagnetycznego właśnie w taki sposób jak pokazali to z tymi specyfikami :D Ja obstawiam, że jak BigF nie oberwie mocno po ostatnim keczupowaniu ... to coś takiego jak pokazali nam w tym filmie, góra za 5 lat będzie promowane w TV jako super nowość.

ocenił(a) film na 7
fryderyk

Tez nie miałam nigdy do czynienia z substancjami psychoaktywnymi, a film się podobał. Co do komentarza wyżej, histora zna przypadki testowania na ludziach rozne substancje. Nic nowego. Skazańcy, ludzie w obozach roznego typu czy pracy, uchodzcy.

ocenił(a) film na 2
fryderyk

Jednym słowem żeby "zrozumieć/poczuć" ten daremny film trzeba było się wcześniej leczyć lub ćpać.

fryderyk

film jest bardzo dobry oceny filmwebu jak zawsze w drugą stronę xd

PalmerChili

Akurat w tym przypadku większość niestety się nie myli.

Dobry, tylko dlatego, że przedstawia ideę podawania psychodelików?

Od pomysłu to dobrego filmu daleka droga. Na plus jest ciekawa lokalizacja. Ale mamy słaby scenariusz, po prostu nudny. Słabą grę aktorską, która może wynikać ze złej obsady postaci. Chris Hemsworth nie pasował do roli złego naukowca. Raczej komicznie i nieudolnie mu ta postać wyszła. Zakochana para też słabo. Asystent, to już w ogóle szkoda gadać. Ogólnie mydlane opery miewają lepiej dobranych aktorów do ról i oferują bardziej intrygujące emocje.

ocenił(a) film na 2
krzysyek

Zgadzam się w całości wypowiedzi.

ocenił(a) film na 3
krzysyek

dokładnie, od pomysłu do dobrego filmu daleka droga, a pomysł swoją droga też już trochę przechodzony

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones