PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=839586}
7,0 40 997
ocen
7,0 10 1 40997
7,0 53
oceny krytyków
Palm Springs
powrót do forum filmu Palm Springs

Dobry? Zły?

ocenił(a) film na 8

Niby nic nadzwyczajnego, ale ogląda się bez przewijania. A to już dużo. Zastanawiam się, dlaczego mnie tak wciągnął, skoro nie ma w nim nic specjalnego, żadnych zwrotów akcji czy innych ulepszaczy? Może dobra gra aktorska, może dobra jakość ogólna - kadry, kolor. Zauważyłem jedną ciekawą rzecz - film jest bardzo bliski, pierwszoplanowy dźwiękowo, często w ogóle nie ma dźwięków tła, co skupia całą uwagę na postaciach. Dziwne, ale często w filmie jest po prostu cisza... i wcale to nie przeszkadza. Lenistwo czy zabieg celowy twórców? Stylistycznie zalatuje przez to lekko kinem offowym.

ocenił(a) film na 10
Beno_63

Dla mnie bomba, lekki, przyjemny. Dobrze zagrany.

ocenił(a) film na 8
BenMaciag

Zastanawiam się, kto jeszcze utkwił tam w pętli czasowej. Może ta staruszka z wesela?

ocenił(a) film na 10
Beno_63

Moze. Ja pomyslalem, ze ta babka z baru. Bo zapytala sie Nylesa czy na prawde chce tam zostac. Albo barmanka. Przynajmniej robila taka mimike, jakby byla tam wiecznosc.

ocenił(a) film na 8
BenMaciag

Tak, ta starsza babka z baru też. A w ogóle to wkurzony jestem, bo muszę podnieść swoją ocenę tego filmu - film niby nic, ale jak się o nim pamięta następnego dnia, to znaczy, że musiał być dobry :). Poza tym wyjątkowo dobrze dobrani do pary aktorzy, a z tym Hollywood ma duży problem.

ocenił(a) film na 10
Beno_63

Ktos moze powiedziec, ze moje oceny sa zawyzone, ale jak nie moge oderwac sie, zeby wyjsc do toalety, to musi cos znaczyc. Zreszta opisy gwiazdek sa niepotrzebne i ludzie boja sie dawac oceny spoza przedzialu 4-7. Ja bawilem sie swietnie przy tym filmie, a to chyba najwazniejsze.

Beno_63

pytanie jak główny bohater odnalazł jaskinie? bo nawet jednej linijki dialogu w filmie o tym nie ma ani innej podpowiedzi.

ocenił(a) film na 10
Beno_63

Zgadzam sie z Wami. Mam podobne odczucia po obejrzeniu tego filmu

ocenił(a) film na 7
Beno_63

Fajnie się oglądało, coś innego jak już ktoś napisał :) Dzięki za rekomendacje!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones