PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=839586}
7,0 40 968
ocen
7,0 10 1 40968
7,0 52
oceny krytyków
Palm Springs
powrót do forum filmu Palm Springs

Nie zrozumiałam wątku Roya - negatywnie wypowiada się o małżeństwie w rozmowie z Nyles'em na weselu, co sugeruje, że ma za sobą złe doświadczenia małżeńskie. Gdy Roy jednak odwiedza go w jego domu, ma szczęśliwą rodzinę. Odebrałam to - być może błędnie? - jako stworzenie tej rodziny gdy był już e pętli, co przecież nie jest możliwe. Niedopatrzenie twórców, czy jednak miał tę rodzinę już wcześniej, ale zmienił stosunek do niej? Niestety nie mogę obejrzeć tej sceny jeszcze raz.

ocenił(a) film na 6
aksrowa

Ja jestem po lekturze i mam taką samą zagadkę...

ocenił(a) film na 7
aksrowa

Nyles kiedy odwiedza Roya w jego domu zadaje dokładnie to pytanie - co stało się z "małżeństwo to nieskończona otchłań smutku". Roy odpowiada, że priorytety się zmieniają. Według mnie pogodził się z tym, że utknął w tym jednym dniu i ponownie spojrzał na swoje życie rodzinne tym razem doszukując sie w nim pozytywów. Nawet najgorsze rodziny miewają jakieś pozytywne momenty i takim akurat był ten weekendowy, słoneczny dzień. W normalnych warunkach pewnie miałby w głowie to, że jutro złe rzeczy związane z jego rodziną wrócą (np. dzieciak wiecznie płaczący w aucie, gdy podrzuca go do szkoły), ale teraz nie mają one znaczenia, lepiej o nich nie pamiętać - co staje się łatwiejsze z każdym dniem spędzonym w pętli - i cieszyć się chwilą.

ocenił(a) film na 7
leonidas222

mówi, że gdy leżał w szpitalu bo potraceniu go przez radiowóz to wiele myślał i zdał sobie sprawę, że źle robi krzywdząc Nylesa itp. Zauważył, że ma dwie córki, syna który podlewa psie kupy oraz wspaniałą żonę. I co najważniejsze, chociaż nie jest to wprost powiedziane, wiedział, że każdego dnia będzie miał ich przy sobie, takich samych, nie zmienionych.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones