PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=867199}
7,2 7 002
oceny
7,2 10 1 7002
Palmer
powrót do forum filmu Palmer

bardzo dobry

ocenił(a) film na 9

fani filmów, gdzie S. Stalone zabija wszystkich przestepców w NY, będą zawiedzeni. Wszystkim pozosatałym film się spodoba, ja dałem 9

ocenił(a) film na 9
adilandia

Czemu porównywany jest w ogóle ten film do produkcji ze Stallonem? Trochę to nietrafione

ocenił(a) film na 9
JakubMadej

Ironia

ocenił(a) film na 7
adilandia

taka trochę bezobjawowa ...

ocenił(a) film na 7
adilandia

Po pierwsze to nie ironia tylko sarkazm, więc polecam doedukować się. Po drugie słaby ten sarkazm. Po trzecie ten film może podobać się i i jednym i drugim, ale ta 9 to przesada. 

ocenił(a) film na 9
Lukas9990

weź człowieku się ogarnij i daj mi spokój. Edukuje się regularnie z twoja żona. pozdrawiam

użytkownik usunięty
adilandia

"Edukuje się regularnie z twoja żona."

To żeś zabłysnął inteligencją i kulturą osobistą...

ocenił(a) film na 9

starałem się dopasować poziomem do Lukasza, ktory w punktach zaczął torpedowac moj komentarz, dotyczacy filmu i mowic mi, ze "powinienem sie doedukowac". kultura osobista na wysokim poziomie chyba tego bys nie nazwal..tak przynajmniej zakladam. spokojnego wieczoru

ocenił(a) film na 7
adilandia

No jak ktos nie rozroznia ironii od sarkazmu to co innego pozostaje oprocz uzupelnienia wiedzy? Nie wiem gdzie Ty tu widzisz brak kultury, chociaz w sumie ironii od sarkazmu nie rozrozniasz, to moze braku kultury od dobrej rady tez:)

ocenił(a) film na 9
Lukas9990

haha. dobrze Panie Profesorze. dziękuję za radę

ocenił(a) film na 9
Lukas9990

"Sarkastyczne stwierdzenie stanowi przytyk, niemiły komentarz, który ma za zadanie w złośliwy sposób wytknąć komuś wadę lub złe zachowanie. Ironia natomiast cechuje się znacznie mniejszymi pokładami negatywnych emocji. Można powiedzieć, że ironia to taki lekki sarkazm". Masz i się edukuj. Mój komentarz dotyczący filmu nie był bardzo złośliwy, wiec to była ironia Panie Profesorze Łukaszu

ocenił(a) film na 7
adilandia

Chlopcze wpisz "roznica pomiedzy sarkazmem, a ironia" i poczytaj. Jak zrozumiesz to super, jak nie to trudno. To, ze wiele osob jak te cielaki uzywa tych pojec naprzemiennie wcale nie znaczy, ze to synonimy.

adilandia

Niestety właśnie się dowiedziałem, że będę z(a)wiedziony, jeśli by doszło do jego obejrzenia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones