PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=537275}

Pamięć absolutna

Total Recall
6,4 94 283
oceny
6,4 10 1 94283
5,1 13
ocen krytyków
Pamięć absolutna
powrót do forum filmu Pamięć absolutna

Który z filmów jest dla was lepszy ?
Ten z Colin' em Farell' em czy stary klasyk Z Schwarzenegger' em...

No wiadomo
stare kino najlepsze,ten z za przeproszeniem aktorem Farellem jest "taki sobie" a i to wysoka ocena

To tak jakby porównywać ptysia z krowimi odchodami. Total Misunderstanding.

Wlasnie obejzalem klasyk i dalej bawi.
Tego z Farellem nie obejze wiecej, to pewne.

użytkownik usunięty

trudno powiedzieć. oryginał ma swój niepowtarzalny oldskulowy flow, remake ma technologiczną świeżość, no i jest szybszy, więcej się dzieje. dla mnie remis, oba bardzo dobre

Jestem tego samego zdania:)

użytkownik usunięty

Obydwa są dobre ale który jest lepszy to trudne pytanie.
Arnold pierwsza wersja, i co z tego, że pierwsza nie znaczy, że lepsza..
Arnold i wszyscy od razu piszą, że lepsza z nim... śmieszne

ocenił(a) film na 4

Klasyk. Remake jest po prostu mierny.

ocenił(a) film na 6

Total Recall jako film ogólnie jest całkiem przyjemny, wizualnie ładnie pokazana wizja przyszłości, efektowne akcje. Natomiast w porównaniu do pierwowzoru wypada blado. Po prostu taki film do obejrzenia i zapomnienia.

ocenił(a) film na 5

Ja zdania jak większość. Shwarzi :P

ocenił(a) film na 6

zdecydowanie z Arnoldem :)

użytkownik usunięty
czaroslavv

Pamięć Absolutna z Arnoldzikiem jednak lepsza :D No wiadomo, miało to coś z S.F i trochę jak horror, wzmianka o kosmitach :D
Nowsza wersja też całkiem całkiem, ale głównie szał robiły elementy futurystyki efektów specjalnych :D

ocenił(a) film na 4

Nie da się ukryć, że Arnold jest znacznie gorszym aktorem do Farrela (który aktorem jest miernym), ale w przypadku tego filmu Colina spuszczam w otchłani czeluści. Remake ma się nijak do (chyba już kultowego) obrazu kina rozrywkowego ze złotych lat osiemdziesiątych (choć premiera była w 1990). Nawet jakby nie było oryginału, to TR 2012 było kiepskie.
Jak czytam komentarze powyżej, to serce mi rośnie...

Nowej nie da się oglądać, nieporozumienie...

ocenił(a) film na 4

get your ass to Mars!

Wiadomo że klasyk.

ocenił(a) film na 3

Nowa - dno. Przerost "scenografii" nad treścią i jak w nowych filmach i zalewie remake'ów widać fascynację efektami komputerowymi. Sens filmów i gra aktorów schodzą na drugi plan. Wymęczyłem "nowego" z trudem.

Z Arnoldem- nawet teraz jak oglądałem to świetny film, a do tej wersji już nie powrócę.

Film w 1990 jest znacznie lepszy.

Może i ten nowszy jest taki... mroczniejszy, bardziej poważny, ale... jest po prostu kiepski.

Pół biedy, gdyby po prostu wykonali kopię wersji z 1990. Ale oni wrzucili do nowej wersji tyle idiotyzmów, że aż głowa mała.

Już nie mówiąc, że pytania czy to był sen czy jawa w przypadku wersji 1990 trwają do dzisiaj. W wersji z 2012 w zasadzie od razu jest to powiedziane na samym początku...

ocenił(a) film na 8

Nie wiem czemu ludzie tak bardzo zachwycają się starą wersją, a co do gry aktorskiej Arnold Schwarzenegger to nie jest on prawdziwym aktorem nie skończył szkoły aktorskiej, a w młodości głównie pakował na siłowni to kulturysta, lubię go za role w terminatorze czy predatorze do takich filmów się nadaj ale grom raczej nie powala.

czarnylis7

W sumie Colin też nie ukończył szkoły aktorskiej. Fakt, chodził do jednej, ale jej nie ukończył. Zrezygnował z niej, żeby zagrać w Ballykissangel.

czarnylis7

W takim razie większość Hollywood to dupa wołowa, a nie aktorzy, bo szkół aktorskich nie pokończyli.

ocenił(a) film na 8
Ziomaletto

Coś w tym jest :)
A może niektórzy robią karierę a inni kończą szkoły :D

czarnylis7

Albo niektórzy urodzili się geniuszami i nie potrzebują pierdół pokroju szkół aktorskich :P

ocenił(a) film na 8
Ziomaletto

Nie uważam Arnolda za geniusza ale są role do których pasował idealnie Terminator 1,2, Predator filmy pierwsza klasa.

czarnylis7

Wcale nie miałem tu na myśli Arnolda.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones