PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=376118}

Pan Peabody i Sherman

Mr. Peabody & Sherman
6,8 17 287
ocen
6,8 10 1 17287
5,8 4
oceny krytyków
Pan Peabody i Sherman
powrót do forum filmu Pan Peabody i Sherman

Nudny

ocenił(a) film na 4

Dlugi, nudny i niewiadomo o czym. Szalu nie ma. Dzieciom sie w miare podobal

ocenił(a) film na 6
seynate

Długi, nudny, nie wiadomo o czym i nawet dzieciom się nie podobał :( a do tego na siłę ckliwy i poruszający tematy, które dzieciom nie są znane...

ocenił(a) film na 10
seynate

Wygląda na to ze to nie dzieci a dorośli mają problem ze zrozumieniem filmu skoro takie opinie wyrażacie. Bajka absolutna rewelacja 11/10. Od czasu Mustanga z dzikiej doliny najbardziej wartościowa animacja, która wyróżnia się z pośród bzdetów pokazywanych dzieciom.

ocenił(a) film na 4
GlobusMB

Od czasu Mustanga z dzikiej doliny najbardziej wartościowa animacja, która wyróżnia się z pośród bzdetów pokazywanych dzieciom.

No to moze nas uswiadom, co tam takiego wartosciowego bylo? Niby ze historia pokazana ? Tyle, ze z tych urywkow nie da sie wiele zrozumiec, o ile sie nie wie, o co chodzi, a zakladam, ze dzieci jeszcze niewele sa w temacie rewolucji francuskiej czy czasow Faraona.
Autor chcial chyba zbyt wiele tresci na raz przekazac, wyszko z tego misz-masz
Ale to moje zdanie.
Jezeli sie komus podobalo, to dobrze, ma tez do tego prawo

ocenił(a) film na 9
seynate

Po prostu masz niskie IQ i jesteś niewykształcona, skoro niewiele zrozumiałaś. Bajka rewelacyjna w każdym aspekcie, począwszy od fabuły, , inteligentnych, błyskotliwych dialogów, gagów, odniesień kulturowych i historycznych. Fantastyczne animacje i perfekcyjnie oddane charaktery postaci(jestem plastykiem). Ta bajka przerasta cię poziomem, dlatego masz z nią problem. Mówiąc wprost, jesteś na ten film za głupia.To nie jest dzieło prostaków i nie jest też do prostaków adresowane( wsród twórców jest nawet Mel Brooks, i jego wpływ obyty widz powinien wyłapać).

ocenił(a) film na 4
gentile

skladam wiec hold Tobie, o bijaca wyzszosci IQ nad innymi.

gentile

Niskie IQ (pewnie nawet skrótu nie potrafisz rozwinąć, ale zaraz sprawdzisz googlem, którego używasz pewnie zamiast mózgu) to masz co najwyżej ty, a dowodem na to jest post twojego autorstwa. Użytkownik seynate nie napisał ani razu, że "niewiele zrozumiał/zrozumiała", tylko słusznie zauważył/a, że takie nagromadzenie postaci historycznych (co spowodowało pojawienie się paru poważnych błędów, wprowadziło chaos, no i samo pojawienie się akurat tych właśnie postaci z niczego nie wynika i do niczego nie prowadzi... no i Słońce w filmie jest planetą - nie ma co, dzieciaki się nauczą masy rzeczy :D ), o których 7-8 latek nie ma najczęściej jeszcze zielonego pojęcia, wprowadza straszny bałagan. "Ta bajka przerasta cię poziomem, dlatego masz z nią problem" - a ty masz problem z językiem polskim i poprawnym napisaniem posta. Wolę już, żeby mnie niespójna bajka przerastała niż mieć problemy z językiem ojczystym :) . "wsród twórców jest nawet Mel Brooks" - co z tego? O_o W "Movie 43" zagrał Hugh Jackman, Halle Berry, Kate Winslet i Naomi Watts, ale nie znaczy to, że jest to niesamowicie porywający film, który zasłużył na Oscara :D " jego wpływ obyty widz powinien wyłapać" - oglądałem większość jego komedii ("Lęk Wysokości", "Nieme kino", "Kosmiczne jaja", "Robin Hood: Faceci w rajtuzach" a przede wszystkim "Młody Frankenstein" - są najlepsze :) ) i żadnego wpływu czy typowego dla niego humoru nie zauważyłem. Dość sporo się rozpisałem, jak na odpowiedź trolla, ale co tam, znaj mój gest :) . Uważaj, żeby za linię nie wyjechać w kolorowankach i nie jedz kredek świecowych ani farby :) .

ocenił(a) film na 8
seynate

No, najważniejsze iż dzieciom się podobał (w końcu są one głównym targetem) mimo zapewne kompletnej nieznajomości większości postaci i chaosu. Osobiście dobrze się bawiłem i miło spędziłem czerpiąc radość z gagów z postaciami historycznymi (aczkolwiek za mało epok jak na mój gust) i parodii "epickich scen" jak ta ze "Spartakusa" tudzież "300".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones