Odtwórz Zwiastun nr 1 2:25
Film

Mr. Roosevelt

2017 1 godz. 30 min.
6,1 779
ocen
6,1 10 779
292
chce zobaczyć
{"rate":6.0,"count":4}
{"id":"791985","linkUrl":"/film/Pan+Roosevelt-2017-791985","alt":"Pan Roosevelt","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/19/85/791985/7803695.2.jpg"}
Początkująca komiczka wraca do Austin w Teksasie, by zobaczyć chorego kota i zmierzyć się z niełatwą przeszłością. Musi zamieszkać ze swoim byłym i jego nową dziewczyną. Więcej Mniej
{"linkA":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeA","linkB":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeB"}
Pan Roosevelt
Pan Roosevelt (2017) Zwiastun nr 1 2:25
Pan Roosevelt | Oficjalny zwiastun / trailer nr 1 | 2017 | Film W komedii debiutantki [person=1668745]Noël Wells[/person] ograny motyw powrotu do domu zostaje odświeżony. Główna bohaterka Emily, grana przez samą [person=1668745]Wells[/person], bez powodzenia stara się zrobić karierę w Los Angeles jako aktorka komediowa. Po alarmującym telefonie od byłego chłopaka leci natychmiast do rodzinnego Austin, gdzie musi skonfrontować się ze  sprawami z przeszłości, w tym z rzeczonym byłym oraz jego nową dziewczyną, która - jak reguły komedii nakazują - jest potwornie irytującym, chodzącym ideałem. Ale powrót nie staje się dla Emily okazją do przewartościowania swojego życia. Dziewczyna, wciąż pogubiona, miota się w coraz bardziej niezręcznych sytuacjach, tylko chwilowo znajdując ukojenie w nowych znajomościach.

W komedii debiutantki Noël Wells ograny motyw powrotu do domu zostaje odświeżony. Główna bohaterka Emily, grana przez samą Wells, bez powodzenia stara się zrobić karierę w Los Angeles jako aktorka komediowa. Po alarmującym telefonie od byłego chłopaka leci natychmiast do rodzinnego Austin, gdzie musi skonfrontować się ze  sprawami zW komedii debiutantki Noël Wells ograny motyw powrotu do domu zostaje odświeżony. Główna bohaterka Emily, grana przez samą Wells, bez powodzenia stara się zrobić karierę w Los Angeles jako aktorka komediowa. Po alarmującym telefonie od byłego chłopaka leci natychmiast do rodzinnego Austin, gdzie musi skonfrontować się ze  sprawami z przeszłości, w tym z rzeczonym byłym oraz jego nową dziewczyną, która - jak reguły komedii nakazują - jest potwornie irytującym, chodzącym ideałem. Ale powrót nie staje się dla Emily okazją do przewartościowania swojego życia. Dziewczyna, wciąż pogubiona, miota się w coraz bardziej niezręcznych sytuacjach, tylko chwilowo znajdując ukojenie w nowych znajomościach.

data produkcji
2017
tytuł oryg.
Mr. Roosevelt
inne tytuły
Pan Roosevelt (tytuł festiwalowy) Polska
Więcej...
Zdjęcia do filmu nakręcono w Austin (Teksas, USA).
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • ahmm

  lila933 ocenił(a) film na 8

  Bardzo dobry film! Przyjemnie się ogląda. ;-)

  2
  • Miłe zaskoczenie

   ewula811 ocenił(a) film na 8

   Zaskakująco dobry aż się zmartwiłam , ze koniec . Niby stary temat a jednak mega wciągający bo świeżo zrobiony . Polecam.