PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=656831}
7,7 69 602
oceny
7,7 10 1 69602
7,0 23
oceny krytyków
Paperman
powrót do forum filmu Paperman

Paperman!

ocenił(a) film na 10

Dla mnie ten krótkometrażowy film jest idealny! Ma w sobie tyle miłości radości i pasji!
Jesto jeden z moich ulubionych tego rodzaju filmów.
Bardzo dobra animacja. Najlepszy moment gdy są na stacji on jest cały w tych samolocikach!
R-E-W-E-L-A-C-J-A!

ocenił(a) film na 10
zosia_97

Zgadzam się w 100% :Dten filmik to ARCYDZIEŁO :)

ocenił(a) film na 8
zosia_97

Fakt, jest to przepiękny filmik, ale nie rozumiem tego wielkiego zachwytu nad nim, tym bardziej nominacji do Oscara. Disney ma w swoim zanadrzu także bardzo dobre animacje takie jak "Partly Cloud", "Presto", "Lifted" czy "La Luna". A one przeszły bez echa...
Mimo, że jest naprawdę ładny, to nie uważam, aby był arcydziełem. Ale to tylko moja opinia:)

ocenił(a) film na 10
wikatoria71

Myślę, że obrazuje jakąś tęsknotę każdego z nas... Daje nadzieję, że miłość sama nas znajdzie i jest w tym jakaś magia... praktycznie wszystkim osobom z którymi rozmawiałam się ten filmik podoba( szkoda, że w życiu tak się nie zdarzaXD)

ocenił(a) film na 8
wikatoria71

Nie zgodzę się, żeby przeszły one bez echa. Znam sporo osób które je zna i bardzo lubi.
A to że nie mają nominacji do Oscara w tym roku to nic dziwnego, bo są starsze i Presto (2008) i Lifted (2006) w swoich latach były nominowane, a Partly Cloud (2009) nie wiele brakowało do dostania nominacji, niestety ten rok obfitował w dobre animacje
Co do La Luna to mnie nie urzekła, aż tak więc się nie dziwie brakiem nominacji :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones