PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=674704}

Paradoks Cloverfield

The Cloverfield Paradox
5,3 32 419
ocen
5,3 10 1 32419
3,7 11
ocen krytyków
Paradoks Cloverfield
powrót do forum filmu Paradoks Cloverfield

Po oglądnięcie Cloverfield i Cloverfield Lane 10 z miłą chęcią oglądnę każdy film podczepiony pod tą serię, i to w ciemno!

ocenił(a) film na 6
Lusia_Kichalak

hmm a może cloverfield Lane 10 rozgrywa się (jest pokazany) w tym alternatywnym świecie. ?

ocenił(a) film na 7
WTTW_FILM

Akcja,uzwgledniajac widziana technologie i kryzys energetyczny, dzieje sie w przyszlosci wzgledem on czesci. Wszystko jest wyjasnione w wywiadzie. Ta sama aktorska GRA przedstawiona w niej dziennikarke oraz kobiete, ktora umiera probujac dostac sie do bunkra w Lane 10. Ponadto pisarz z wywiadu I Głowny antagonist dziela to Samo nazwisko. W tymze wywiadzie wyjasnia, ze uruchomienie Sheparda more zagiac wymiary, wymieszac je, zmienic przyszlosc ale tez przeszlosc. W mojej opinii I teorii, ze Clover z pierwszej czesci byl pof woda tysiace lat zywiac sie jakimis glonami-sterydami xD, wszystko to wyniknelo z przeciazenia Sheparda. W IV czesci Overlord Maja pojawic sie nazisci-zombie, co potwierdza, ze wymiar w ktorym zyli bonaterowie I ich przeszlosc zostala zmieona (sorry za brak znakow, amerykanska klawiatura)

ocenił(a) film na 7
Marcus4

POPRAWKI, TEGO U GORY NIE CZYTAC

Akcja,uzwgledniajac widziana technologie i kryzys energetyczny, dzieje sie w przyszlosci wzgledem on czesci. Wszystko jest wyjasnione w wywiadzie. Ta sama aktorska gra przedstawiona w niej dziennikarke oraz kobiete, ktora umiera probujac dostac sie do bunkra w Lane 10. Ponadto pisarz z wywiadu I Głowny antagonist w 10 ma to Samo nazwisko. W tymze wywiadzie wyjasnia, ze uruchomienie Sheparda moze zagiac wymiary, wymieszac je, zmienic przyszlosc, ale tez przeszlosc. W mojej opinii ( i zwazajac na teorie, ze Clover z pierwszej czesci byl pod woda tysiace lat zywiac sie jakimis glonami-sterydami xD), wszystko to wyniknelo z przeciazenia Sheparda. W IV czesci Overlord maja pojawic sie nazisci-zombie, co potwierdza, ze wymiar w ktorym zyli bonaterowie I ich przeszlosc zostala zmieniona (sorry za brak znakow, amerykanska klawiatura)

ocenił(a) film na 6
WTTW_FILM

Po obejrzeniu* Wiem, że obie wersje są niby poprawne, ale wypowiadaj się proszę jak człowiek, a nie jak podczłowiek.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 3
WTTW_FILM

gdzie ty niby masz spojler w swojej wypowiedzi?

kochamAndzie

Musiałem kliknąć przy dodawaniu. aż tak to razi że trzeba się doyebać XD

(Sorka za bluzgi, nic do was nie mam, wręcz przeciwnie, chcę skorzystać z tego że się tu taki ruch zrobił i popisać z ludźmi o filmie, taki już jestem, traktuj to sarkastycznie).

Na marginesie, serio jest... aż tak źle?

ocenił(a) film na 3
WTTW_FILM

Do poprzednich sie nie umywa zupelnie. Sam ocen ten mindf*cl haha

ocenił(a) film na 6
WTTW_FILM

po seansie Cloverfield Paradox można naprawdę docenić poprzednie filmy. Bo o ile tam było napięcie, to tu od akcji z ręką to już oglądałęm to jako komedię bardziej :)

WTTW_FILM

Pomysł na serię skupioną wobec tajemniczego terminu Cloverfield wykiełkował, tylko wykonanie jeszcze nie jest satysfakcjonujące.

Jeżeli dobrze rozumiem to w tej części jest wyjaśnienie skąd wzięły się wszystkie anomalie też w innych filmach z tego uniwersum, a raczej międzyczasowo wymiarowego multiwersum.

WTTW_FILM

Hey jutro zabieram się za oglądanie wszystkich części, czy powinienem oglądać serię tak jak miały miejsce premiery poszczególnych części, czy może historia się ze sobą nie łączy i nie ma potrzeby oglądać po kolei?

electrix18

Nie łączy się, są w prawdzie nawiązania ale najlepiej zacznij od Cloverfield, potem Lane 10, może wyłapiesz nawiązania w drugim filmie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones