Przyznam, że sięgnęłam po film z racji kibicowania hiszpańskim horrorom i thrillerom. Nie
czytuję recenzji przed seansem w związku z czym czasem niestety zdarzy mi się trafić "na
minę". Tak też stało się w przypadku tego obrazu. Pamiętając takie filmy, jak Wezwani,
Sierociniec czy Kręgosłup diabła spodziewałam...
Łudziłem się że może ten film mnie czymś zaskoczy ale od samego początku do końca
mnie totalnie rozczarował. W zasadzie wszystko było fatalne w tym filmie. Jeśli cenicie sobie
czas naprawdę odradzam go oglądania, nazwa filmu trochę podchwytliwa i dlatego z
ciekawości obejrzałem i żałuje. Niemal pewny jestem że...