PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=621676}
6,7 54 466
ocen
6,7 10 1 54466
5,8 4
oceny krytyków
Parker
powrót do forum filmu Parker

Proszę, podajcie jakąś konkretną datę premiery w Polsce, nie wierzę, ze tego nie będzie u nas w kinach, Statham i J.Lo są popularni u nas, please.

użytkownik usunięty
kinga208

może będzie za pół roku...

ocenił(a) film na 7

za pół roku na DVD

johnyss

Film jest już w sieci,w wersji Cam.

ocenił(a) film na 7
SadNoveber

nie jestem desperatem

johnyss

ja też.Po za tym z tego co widziałem z trailera,to chyba największą atrakcją filmu będzie tyłek Lopez :)

ocenił(a) film na 7
SadNoveber

to dobrze :-) znalazłem info że DVD ma być już w marcu

johnyss

ale to raczej nie będzie Polskie wydanie? Film na świecie jest wyświetlany w kinach,u nas ze względu na położenie geograficzne,filmy do kin trafiają na zasadzie roszady,czyli, przewidywań ewentualnych zysków.

ocenił(a) film na 8
johnyss

W marcu? Bez przesady optymistycznie patrząc to najwcześniej druga połowa kwietnia początek maja.

automator

ja stawiam na zachodnie wydanie BD na czerwiec.

ocenił(a) film na 7
SadNoveber

http://www.dvdsreleasedates.com/movies/5705/Parker-2013.html

johnyss

To w Polsce na DVD można się spodziewać najwcześniej koniec lipca, początek sierpnia.

ocenił(a) film na 7
TeddyOFJah

Widzę że zmienili, jak dawałem tego linka był był marzec, teraz już maj ;)

johnyss

To jak tam mówisz to może i w USA będzie w lipcu to u nas będzie na przełomie października i listopada.

kinga208

Na zalukaj...tv jest.
Po angielsku i nagrane kamerą.

Anaissa

wie ktoś kiedy ten film może sie pojawić w jakiejś normalnej wersji z napisami a nie kręcony kamerą ze swojego telefonu??

ocenił(a) film na 5
zwierzak28

21 maja wychodzi dvd,, więc góra tydzień po tym będziesz miał dobrą kopie + napisy, chyba że tłumacz będzie się ociągał ;)

pixele

to troche poczekamy...wie ktos dlazcego można zobaczyć tylko ranking top 100?? a nie mozna przeglądac dalszych pozycji filmowych??

ocenił(a) film na 5
zwierzak28

Sam nie wiem. Wejdź sobie w baza/filmy i ustaw sortuj po ocenie oraz liczbę głosów min 1000 żeby to miało jakiś sens ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones