Film

Patrick

2018 1 godz. 34 min.
6,1 2 411
ocen społeczności
6,1 10 1 2411
1 657
chce zobaczyć
Patryk
Zwiastun nr 2 (polski)
Patryk
Zwiastun nr 1 (polski)
Patryk
Zwiastun nr 1
Patryk - Zwiastun Nr 2 (polski) Patryk - Zwiastun Nr 2 (polski)

Życie Sary Francis stoi na głowie. Ostatnia rzecz jakiej jej teraz trzeba to mały, nieporadny ktoś, kim trzeba się opiekować. Szczególnie jeśli ten ktoś ślini się, chrapie i wyżera, co lepsze kąski z kuchennego śmietnika. A jednak! Sara dostaje w spadku rozpieszczonego, humorzastego mopsa, który z niewymuszonym urokiem zmienia jej każdyŻycie Sary Francis stoi na głowie. Ostatnia rzecz jakiej jej teraz trzeba to mały, nieporadny ktoś, kim trzeba się opiekować. Szczególnie jeśli ten ktoś ślini się, chrapie i wyżera, co lepsze kąski z kuchennego śmietnika. A jednak! Sara dostaje w spadku rozpieszczonego, humorzastego mopsa, który z niewymuszonym urokiem zmienia jej każdy dzień w chaos! Wkrótce okaże się jednak, że ten czworonożny rozbójnik o spojrzeniu niewiniątka ma w sobie takie pokłady ciepła i miłości, że nie sposób mu się oprzeć. Niechciany kudłaty lokator staje się wkrótce najlepszym przyjacielem Sary, a jej życie zaczyna nabierać zupełnie nowych barw, gdy okazuje się jak wielu przystojniaków ma słabość do uroczych psiaków.

dystrybucja
studio
Fred Films / Head Gear Films (współudział) / Metrol Technology (współudział) / Więcej...
inne tytuły
Patrick (I) (inny tytuł) Wielka Brytania
Więcej...
Film kręcono w Londynie, Windsorze i High Wycombe (Anglia, Wielka Brytania).
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • Patryk rewelacjantyk

  Fan345 ocenił(a) film na

  Patryk opowiada historię dziewczyny Sary i słodkiego psa rasy mops Patryka którego dziewczyna dostaje w spadku po babci. I o tym filmie można powiedzieć że jest rewelacyjny. Zacznijmy od tego że w polskim dubbingu Julia Kamińska wyśmienicie ,wręcz genialnie podłożyła głos pod postać Sary. Sam ... więcej

 • Sredniak

  pavlo_1976

  Recenzja filmu w punkt. Nic dodać,nic ująć. Najbardziej mnie drażnil dubbing a zwłaszcza głos J Kamińskiej.

  9
  • Kolejny film o psie

   Koneser_Kielce

   który jest świetny tak jak Beethoven czy Bingo.

   3
   • Wygląda fajnie.

    Dawid_Bochenski ocenił(a) film na

    Jeśli będzie to komedia typu: Marley i ja, to ja dziękuje. Za dużo smutku. Więc spodziewam się po tym filmie czegoś nowego i wesołego.

   • Przeciętny

    BeatBox_CF ocenił(a) film na

    Film jest dość przeciętną komedyjka,zapowiadał się śmiesznie z dobrym motywem na rozkręcenie ciekawej historii,lecz dostaliśmy jakiś zlepek bezsensownych scen,szczególnie zirytowało mnie,że poznaje weterynarza, a potem nie wiedzieli jak go wykluczyć to zrobili z niego narcyza i nagle olśniło go i zostali ... więcej

    2
    Twórz z nami drugą największą bazę filmową na świecie! To proste! Wystarczy, że skorzystasz z plusika przy sekcji, do której chcesz dodać treść lub klikniesz w przycisk „Lista elementów do edycji”.