Film

1960 1 godz. 51 min.
6,7 3
oceny społeczności
6,7 10 1 3
9
chce zobaczyć
Oparty na autentycznych wydarzeniach film opowiada historię Joe Petrosino. Joe, Włoch z pochodzenia, jest oficerem... więcej

Ten film nie ma jeszcze zarysu fabuły.

Oparty na autentycznych wydarzeniach film opowiada historię Joe Petrosino. Joe, Włoch z pochodzenia, jest oficerem policji i mieszka w Nowym Jorku. Jest prekursorem w walce z grupami przestępczymi o charakterze mafijnym. Zajmuje się między innymi sprawą gangu o nazwie "Czarna Ręka". Jego członkowie szantażują słynnego śpiewaka, EnricoOparty na autentycznych wydarzeniach film opowiada historię Joe Petrosino. Joe, Włoch z pochodzenia, jest oficerem policji i mieszka w Nowym Jorku. Jest prekursorem w walce z grupami przestępczymi o charakterze mafijnym. Zajmuje się między innymi sprawą gangu o nazwie "Czarna Ręka". Jego członkowie szantażują słynnego śpiewaka, Enrico Caruso i grożą mu śmiercią, jeśli nie złoży okupu. Jedną ze stosowanych przez członków tego gangu praktyk było podkładanie bomb. Petrosino tworzy specjalną grupę zajmującą się rozbrajaniem ładunków wybuchowych.

studio
Allied Artists Pictures
inne tytuły

forum filmu Pay or Die

Na razie nikt nie dodał wątku na forum tego filmu.
Spróbuj swoich sił i podziel się opinią.
Możesz być pierwszy!

Dodaj wątek na forum
Twórz z nami drugą największą bazę filmową na świecie! To proste! Wystarczy, że skorzystasz z plusika przy sekcji, do której chcesz dodać treść lub klikniesz w przycisk „Lista elementów do edycji”.