PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=571954}
8,0 4 660
ocen
8,0 10 1 4660
7,0 3
oceny krytyków
Pearl Jam Twenty
powrót do forum filmu Pearl Jam Twenty

Kilka ładnych lat jestem absolutnie zauroczona Pearl Jamem, a jak każdy "nowy" fan, dłuższy czas pochłaniałam wszystko co się dało na temat zespołu.
I tu moje pytanie? Jakie fakty pojawiły się w filmie, które nie były powszechnie znane albo dostępne?
Jedyną rzeczą jaką dowiedziałam się z filmu było że widocznie Dave Arbuzzese był tak mało ważny że nie warto poświęcać mu więcej niż 2 sekundy.
Obraz ogólnie całkiem niezły ale mogli powiedzieć więcej bo ktoś kto ich nie zna, raczej nie będzie chciał poznać a szkoda.

ocenił(a) film na 10
BloodyHello

Uważam, że ten film był świetny, ale jednocześnie zgadzam się z Tobą.
Nie dowiedziałam się nic nowego, to prawda. Do tego wręcz zdziwiłam się, że nie wspomnieli nawet słowem o Laynie i wzajemnych relacjach Pearl Jam z Alice in Chains. Nazwa AIC padła tylko raz, przy okazji wspólnego koncertu, a spodziewałam się czegoś więcej...
Jestem ogromną fanką Pearl Jam od wielu lat, co przekłada się na moją wiedzę o nich i stwierdzam, że strasznie dużo kwestii zostało pominiętych, albo bardzo pobieżnie przedstawionych (tak jak współpraca z Arbuzzese, na co zwróciłaś uwagę).
Może na trzydziestolecie wyjdzie kolejny film :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones