plakat filmu Pechowy cadillac

Pechowy cadillac

Babas bilar
5,3 46
ocen
5,3 10 1 46
29
chce zobaczyć
{"type":"film","id":283328,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Pechowy+cadillac-2006-283328/tv","text":"W TV"}]}
Pechowy cadillac
  • Netflix - https://www.netflix.com

    abonament
    za 34 zł


Jojo (Andreas Wilson) to bardzo naiwny i spokojny mężczyzna, który mieszka ze swoją pełną temperamentu dziewczyną o imieniu Anso (Sara Sommerfeld) w starej chatce. Nie ma dobrej pracy i nie może zapewnić ukochanej lepszych warunków do życia. Pod naciskiem zgadza się przyjąć pracę od ojca Anso - Baby (Hassan Brijany), niezbyt uczciwegoJojo (Andreas Wilson) to bardzo naiwny i spokojny mężczyzna, który mieszka ze swoją pełną temperamentu dziewczyną o imieniu Anso (Sara Sommerfeld) w starej chatce. Nie ma dobrej pracy i nie może zapewnić ukochanej lepszych warunków do życia. Pod naciskiem zgadza się przyjąć pracę od ojca Anso - Baby (Hassan Brijany), niezbyt uczciwego handlarza używanych samochodów. Ten daje Jojo pierwsze zlecenie. Musi odebrać podejrzanie taniego cadillaca, który pojedzie do Norwegii. Kiedy samochód jest już blisko granicy okazuje się, że został skradziony bossowi rosyjskiej mafii, Ivanowi (Georgi Staykov), a pod fotelem ma ukrytą torbę wypchaną pieniędzmi. Ivan, chcąc zmusić Babę i Jojo do zwrotu samochodu, porywa Anso.

Pechowy cadillac zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

Filmweb uwzględnia obecność filmów/seriali/programów udostępnianych na wskazanych serwisach streamingowych: Canal+, Netflix, HBO MAX, Player, TVP VOD, Play NOW, Itunnes, Apple TV+, Nowe Horyzonty, vod.mdag.pl, Pięć smaków, MOJEeKINO, Vod.pl, Chili, Amazon Prime, Ninateka, Playstation Plus Video Pass, Canal+ Premiery, Dafilms, Cineman, Outfilm, Kino Pod Baranami, Katoflix, Loomi, Viaplay, 35mm, WFDiF i Polsat Box.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą filmów, seriali, programów i bajek dostępnych na życzenie na platformach VOD.