PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=707441}

Pentameron

Il racconto dei racconti
6,4 29 201
ocen
6,4 10 1 29201
7,0 24
oceny krytyków
Pentameron
powrót do forum filmu Pentameron

Ktoś wie o czym będzie ten film ? Jakieś info ?

ocenił(a) film na 7
djcoco

natrafiłam właśnie na zwiastun, ale jeśli umiesz go wytłumaczyć to prosz, bo ja po nim jestem tak samo głupia jak przed :P https://www.youtube.com/watch?v=e3hVmpGzl7A

daddys_girl

Ten film ma być ekranizacją czy może raczej ma inspirować się "Baśń nad baśniami, czyli Festyn tłuścioszek". To taki włoski "jedynak" Grimm. Mamy tam królową, która za wszelką cenę chce mieć dziecko, więc podpisuje pakt z czymś tam złym, na mocy którego trzeba m.in uśmiercić jakieś cudowne i magiczne stworzenie. Im dłużej królowa zgadza się na wykonywanie poleceń, tym coraz bardziej sama zmienia się w coś ohydnego. Takie tam mix ludowych bajań. :)

ocenił(a) film na 7
NajPhil

aaa, that makes sense, dzięki wielkie!

ocenił(a) film na 6
daddys_girl

obejrzałem wczoraj ale nadal nie wiem o czym to jest ;)

ocenił(a) film na 3
ars_85

Dokładnie, ten film jest tak o niczym, że szok. Fabuły jako takiej nie ma. Są piękne widoki, fantastyczne kostiumy, a po nich spacerują aktorzy.

ocenił(a) film na 8
Roy_v_beck

Nie mogę się się zgodzić.
Film pokazuje jak pragnienie i zawiść potrafi doprowadzić człowieka do obłędu i zmienić go w bestię, którą rządzą najniższe instynkty.
Wszystkie trzy główne historie są mroczne i nie dają nadziei na szczęśliwe zakończenie, oczywiście z małymi wyjątkami, które bardzo cieszą ale chcę uniknąć spojlerów.

A wszystko to okraszone przepięknymi widokami,nastrojową muzyką i nie banalnymi historiami o ponadczasowym przesłaniu.
Mocne 8/10

ocenił(a) film na 6
Zarrock

tak, widoki są przepiękne, wręcz oscarowe, ale to wszystko. nic nie spina tych historii, a niektóre elementy są grubo przekombinowane

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones