PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=338362}
7,8 40 676
ocen
7,8 10 1 40676
7,8 29
ocen krytyków
Persepolis
powrót do forum filmu Persepolis

Sporo dobrego słyszałem o tym filmie ,ale dopiero wczoraj miałem okazję go obejrzeć. Jak na razie jest to najlepsza rzecz jaką w tym roku widziałem w naszej telewizji. Bardzo umiejętnie przeplata wątki smutne, poważne i śmieszne (kilka razy dosłownie pękłem ze śmiechu, jak również zdarzyło się wzruszyć ). Jeśli komuś film wydaje się nudny to chyba po prostu nie dojrzał do takiego kina.

użytkownik usunięty
RymaRos

Animacja dla dorosłych ? obejrzyj "Vals im Bashir" to zobaczysz jak wygląda animacja dla dorosłych. Ogólnie film bez większych rewelacji trochę śmiechu, nie znam tamtejszej historii więc wątek polityczny również mnie zbytnio nie zaciekawił.

Dzięki ,chętnie sprawdzę jak będę miał okazję.

ocenił(a) film na 7
RymaRos

Eh na twoim miejscu bym nie dziękował za takie napuszone komentarze. "Animacja dla dorosłych? obejrzyj "Vals im Bashir" to zobaczysz jak wygląda animacja dla dorosłych." Wow ale jesteś zajebisty.

ghoul_3

Cóż... jeśli ktoś proponuje jakiś film to czemu nie, szkoda mi mojego czasu na wykłócanie się kto ma lepszy "gust" ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones