Film

Pettersson und Findus - Findus zieht um

2018 1 godz. 21 min.
4,5 8
ocen
4,5 10 1 8
39
chce zobaczyć
{"id":"800117","linkUrl":"/film/Pettson+i+Findus+-+Wielka+wyprowadzka-2018-800117","alt":"Pettson i Findus - Wielka wyprowadzka","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/01/17/800117/7891212.2.jpg"}
Mały kot Findus zaczyna dorastać i wszystko się zmienia. Początkowo chce tylko większego łóżka, ale wkrótce potem wpada na pomysł wyprowadzki od swojego opiekuna Pettsona!
#ZOSTAŃWDOMU
Sprawdź filmy, seriale i gry, które warto nadrobić

Kiedy pewnego poranka okazuje się, że kot Findus przestaje mieścić się w swoim łóżku, jego opiekun Pettson natychmiast zabiera się do budowania nowego miejsca do spania w odpowiednim rozmiarze. Okazuje się jednak, że to dopiero początek zmian… Findus dorasta, a kiedy ktoś dorasta, zmienia się wszystko. Nieokrzesany kot chce byćKiedy pewnego poranka okazuje się, że kot Findus przestaje mieścić się w swoim łóżku, jego opiekun Pettson natychmiast zabiera się do budowania nowego miejsca do spania w odpowiednim rozmiarze. Okazuje się jednak, że to dopiero początek zmian… Findus dorasta, a kiedy ktoś dorasta, zmienia się wszystko. Nieokrzesany kot chce być samodzielny i coraz częściej spiera się ze swoim opiekunem Z czasem nowe łóżko przestaje mu wystarczać. Findus pragnie więcej własnej przestrzeni i… chce się wyprowadzić! Czy para przyjaciół będzie potrafiła znaleźć kompromis w tej sytuacji?

studio
Senator Film Produktion (koprodukcja) / Tradewind Pictures / Zweites Deutsches Fernsehen (ZDF) (koprodukcja)
inne tytuły
Pettersson und Findus 3 - Findus zieht um Austria
Więcej...

forum filmu Pettson i Findus - Wielka wyprowadzka

Na razie nikt nie dodał wątku na forum tego filmu.
Spróbuj swoich sił i podziel się opinią.
Możesz być pierwszy!

Dodaj wątek na forum