PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=711749}
4,7 2 476
ocen
4,7 10 1 2476
2,2 4
oceny krytyków
Piąte: nie odchodź
powrót do forum filmu Piąte: nie odchodź

Raczej nie piszę negatywnych komentarzy, ale tutaj ostrzegam, płytki, słabo zagrany, przerysowane postacie, fabuła nudna, przewidywalna. Nic mnie nie zaskoczyło, rzadko zastanawiam się czy wyjść w trakcie seansu, tutaj czułem, że jest naprawdę wiele rzeczy, które mógłbym w tym czasie robić, z większą przyjemnością i pożytkiem dla siebie lub innych. Ktoś napisał przyjemny, tak jak przesłodzone ciastko, z mega słodkim kremem, nie do zjedzenia. szkoda kasy i czasu. Żadnych emocji.

ocenił(a) film na 4
Martinho33

"piąte: nie podchodź!", oczywiście do filmu:) i ja też nie polecam, debiutancka klapa.

Martinho33

Mnie sie film podobał. To raczej kino familijne-ale takie też jest potrzebne. Może to trochę naiwny film, ale uroczy w tym i to mi się podoba. Przede wszystkim nie jest pretensjonalny! :-)

Martinho33

a mnie sie film dla rownowagi podoba. Uwazam podobnie jak natily jest familijny, wiec wymaga innego widza lub spojrzenia. Takie kino tez jest potrzebne. Fajnie jakby w Świeta leciał w tv :-)

ocenił(a) film na 9
Martinho33

nawet jako 50% żyd muszę stwierdzić, że film jest uroczy choć zbyt chrześcijański jak na mnie - ale jesteśmy w Polsce - a serial z USA "Autostradą do nieba" też z tego pudełka. Film jest nawet bardzo dobry - szalom

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones