PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34620}

Piątek trzynastego II

Friday the 13th Part 2
6,5 13 133
oceny
6,5 10 1 13133
5,5 4
oceny krytyków
Piątek trzynastego II
powrót do forum filmu Piątek trzynastego II

Czy ktoś z Was orientuje się może o co chodzi z tymi...no jak to nazwać "alternatywnymi fragmentami"?

Chodzi mi o te sytuacje :
- w jedynce Jason atakujący Alice ,wciągający ją do wody
- w dwójce Jason wyskakujący z okna
- w trójce Jason pojawia się w oknie na piętrze domu, mimo iż leżał oszołomiony w szopie

O ile jedynkę da się wytłumaczyć , to akcji z pozostałych filmów kompletnie nie kumam. Jason gdy wyskakuje z tego okna ma maczetę wbitą w ramię ( wcześniej oberwał nią w swoim domku). Jednak na początku trójki widać jak wyjmuje ją z ramienia i dopiero potem czołga się do wyjścia. Z początku wydawało mi się , że te jego ataki pod koniec filmów to sen , czy jakieś majaczenia ofiar po traumatycznych przeżyciach. Tak można to tłumaczyć przy jedynce i trójce. Ale w dwójce zaatakować musiał chyba serio , bo co się stało z Paulem? Przecież on znika , policjanci na końcu tak mówią. Jason go porwał czy poszedł na piwo?

ocenił(a) film na 1
R.E.H.

Jak dla mnie są one po prostu nieprzemyślane i nawet trochę na siłę ulepione. W końcu to jedna z gorszych serii horrorów.

ocenił(a) film na 3
R.E.H.

Widziałam na razie jedynkę i dwójkę. No i w sumie w dwójce też to mogły być jej jakieś majaczenia. Wiem, że to naciągane, ale nie widzę innego wytłumaczenia xd Myślę, że ona sama doczołgała się do obozu, a Paula Jason zabił już w "domku" (tam gdzie była głowa matki Jasona). I rano przyjechała policja z pogotowiem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones