PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=746820}

Pięćdziesiąt twarzy Blacka

Fifty Shades of Black
3,8 24 593
oceny
3,8 10 1 24593
1,7 3
oceny krytyków
Pięćdziesiąt twarzy Blacka
powrót do forum filmu Pięćdziesiąt twarzy Blacka

debilizm górą.

użytkownik usunięty

Rozumiem że nie wszyscy doceniają "50 Twarzy Greya", ale już to pomińmy. Ten film to jest jakaś pomysłka. Przede wszystkim po zdj i zwiastunie wygląda to niemal jak jakiś mega kiczowaty i debilny plagiat. Zastanawiam się jakim idiotą trzeba być żeby wpaśč na pomysł nagrania takiego filmu i to samo tyczy się aktorów :/

To jest parodia, nie plagiat.

Debilizm to ocenianie filmu, którego się nie widziało. Poza tym to jest parodia, nie plagiat.

ocenił(a) film na 2
afro1984

Ten film to jest słabizna, zaręczam Ci, oglądałem :D

DaveDovah1993

Nie komentowałem filmu, tylko stan umysłowy założyciela tematu (ocena na podstawie zdjęć oraz trailera) :)

użytkownik usunięty
afro1984

Dobra parodia parafią ale nadal zastanawia mnie jakim ludziom coś takiego moźe się podobać. A jeszcze bardziej zastanawia mnie kto się może z tego śmiać :/

ale po co oceniasz film na 1, skoro nawet go nie widziałaś? Czy ty jesteś poważna? Widzę, że dałaś 10 temu kiczowatemu filmowi "50 twarzy Greya" co samo w sobie jest niepoważne, ale ocenianie filmu (którego nie oglądałaś) na 1 bo wyśmiewa to denne filmidło świadczy poniekąd o Twoim niezbyt wysokim poziomie. Pozdrawiam

sm080796

Co się dziwić, że 50 Twarzy Greya to dno skoro aktorów dobrali po urodzie.

użytkownik usunięty
sm080796

Dała 10-tke Greyowi ?.. no to wszystko jasne

DaveDovah1993

Ja dzisiaj wchodzi do kin. Na pewno oglądałeś

ocenił(a) film na 2
eleanora

W sieci jest. W Ameryce był w kinach już kilka miesięcy temu.

'Rozumiem że nie wszyscy doceniają "50 Twarzy Greya"'

To jest BARDZO delikatnie powiedziane.

Ja raczej nie obejrzę (ale nie będę też dawał 1/10 bez obejrzenie, jak co niektórzy). Wolę zaczekać na coś, co porządnie sparodiuje tamten chłam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones