PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=478703}

Piękna Kate

Beautiful Kate
6,2 758
ocen
6,2 10 1 758
Piękna Kate
powrót do forum filmu Piękna Kate

SPOJLER!

no bo jak inaczej wytłumaczyć, że piękna inaczej Kate ma w latach 70. w wieku nastu lat ma sztuczne piersi? Mogli się bardziej postarać i wybrać aktorkę, która jak już miała je zrobione, to chociaż tak, że nie biją swoją sztucznością widza na kilometr po oczach.
Film tak naprawdę o niczym, nie dowiadujemy się dlaczego Kate upatrzyła sobie swoich braci jako łóżkowych kompanów, w jakich okolicznościach zginęła (Cilff ją zabił, a być może spowodował wypadek i widząc, że zabił siostrę, sam popełnił samobójstwo?)
Jedyny ciekawy wątek to relacja ojciec-syn, ale to trochę za mało, aby polecić ten film.
Nawet zazwyczaj świetna Rachel Griffiths tutaj nie zachwyca, co, znając jej kunszt aktorski, zwalam na karb nieudolnie poprowadzonego scenariusza, który nie potrafił przedstawić postaci w ciekawszy sposób.
Ten cały wątek Neda z jego dziewczyną, która przyjeżdża z nim do rodzinnego domu, jest totalnie niepotrzebny i poprowadzony "po łebkach". No i ta żenująca scena gonitwy Neda za narzeczoną.
Muzyka fatalnie dobrana- romantyczne nutki w momencie kopulacji między Nedem i Kate są trochę nie na miejscu- chyba że zamierzeniem reżysera było zrobienie z ich historii love story. Romantyczny seks nad jeziorem, Kate wpatrzona w gwiazdy- wszystko fajnie piękne, gdyby nie mała drobnostka, że spała ze swoim bratem bliźniakiem.
Nie polecam i wystawiam 2/10.

ocenił(a) film na 9
Binula

wiesz możemy się różnić opiniami, mi się film podobał. Jednak co do PIERSI się nie zgadzam młode dziewczyny tak mają, jeszcze pamiętam ;)

ocenił(a) film na 6
luki76

Też tak uważam. Ona nie miała dużego biustu i była młoda, więc jej piersi wyglądały jak wyglądały bez konieczności pomocy ze strony skalpela. Figurę miała ładną, ale z twarzy to niezaspecjalna jak dla mnie.

Co do śmierci, to było zderzenie z kangurem z tego, co zrozumiałam. Z tymże już nie wiem kto prowadził, ale chyba ta ogólnie przyjęta wersja dla osób niewtajemniczonych w kazirodcze stosunki była taka, że Kate prowadziła choć nie powinna, zderzyła się z kangurem, brat przeżył, ale czując się winnym, że pozwolił jej prowadzić popełnił samobójstwo (powiesił się). Tak to zrozumiałam, ale być może nieprawidłowo. Aha, no i rzeczywisty przebieg wypadków chyba był mniej więcej taki sam z tą różnicą, że wracali do domu później niż wyszli z zabawy (bo gdzieś tam jeszcze pouprawiali seks) i on się zabił także z tego powodu, że uprawiał z nią seks. Choć z drugiej strony, jak tak się zastanawiam, to może i mogło to wyglądać tak, że tak naprawdę on spowodował ten wypadek będąc na nią wkurzonym, ale jednocześnie potem przeraził się widząc, że ona zginęła. Koniec końców dla mnie to wszystko też było dość niejasne. Może lepiej, żeby wypowiedział się ktoś kto bardziej to wszystko ogarnia.

ocenił(a) film na 4
Eleonora

A mi się wydawało, że chłopak popełnił samobójstwo bo nie mógł znieść że sypia z siostrą, a Kate wracając zdenerwowana po śmierci brata powoduje wypadek i umiera później? Nie wiem.

użytkownik usunięty
luki76

To masz kiepską pamięć, to nie występuje w naturze. Widać że nie są naturalne. Zero anatomii. Kształt niemalże jak od cyrkla.

ocenił(a) film na 3
Binula

Zgadzam się flaki z olejem słabiutki film nudny

roland_roland

Na 100% nie miała naturalnych piersi, a jako że pokazywała je w tym filmie bardzo często, zaburzało to mój odbiór filmu. To mniej więcej tak samo jak oglądanie na ekranie postaci, która udaje dziewicę, a tak naprawdę aktorka jest w ciąży i widać w kadrach już brzuszek ciążowy.

Binula

Wszyscy patrzą na piękno Kate poprzez pryzmat jej urody, a to przecież nie o to chodzi.

AncheAmon

Osobowości też zbyt pięknej nie miała.

Binula

Oczywiście, że miała naturalnie piersi. W momencie kręcenia filmu Sophie Lowe miała ledwo 18 lat.

Tracker

Jej wiek nie ma nic do rzeczy, wiele młodych dziewczyn powiększa piersi. Niech sobie ma sztuczne, każdy wygląda jak chce, ale w tym konkretnym filmie to przeszkadzało.

Binula

Owszem, ma bardzo wiele. To Australia, a nie Hollywood. Poza tym widziałem ją już wcześniej w krótkometrażówce i miała takie same piersi, więc najwyraźniej powiększyła je sobie w wieku 16 lat. Zaakceptuje prosty fakt, że jej piersi były i są naturalne, a czy ich rozmiar przeszkadza w odbiorze filmu, to już sprawa indywidualna.

Tracker

Jestem przekonana, że są operowane, Ty uważasz inaczej, może na tym poprzestańmy.

Binula

Bzdury pleciesz o tych piersiach :)

sever

Lol

Binula

Jesli chcemy leciec jezykiem giomnazjalistow to, dokladnie "lol" - czytajac te twoje (chyba dosc osobiste ;) wynurzenia o piersiach.

sever

Twoje wynurzenia wnoszą bardzo wiele do tej dyskusji:-) Over and out.

użytkownik usunięty
AncheAmon

Aktorka względem tytułu była przeciwnie, zwyczajnie brzydka. Małe szeroko rozstawione ślepka, pociągła twarz i do tego drażniąca barwa głosu. Absolutnie nie miała w sobie krzty piękna. Czasami bywają filmy gdzie są piękne aktorki nie w taki nachalny, oczywisty sposób ale bardziej subtelny. Tu jest jakiś koszmar.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones