PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=736788}

Piękna i Bestia

Beauty and the Beast
7,2 141 905
ocen
7,2 10 1 141905
5,0 26
ocen krytyków
Piękna i Bestia
powrót do forum filmu Piękna i Bestia

Mimo wszystko nie pasuje mi do tej roli, zbyt bardzo kojarzy mi się z Hermioną :/
Chętnie zobaczyłabym w tej roli na przykład...Leę Michele? W końcu jest piosenkarką, wygląda podobnie...
Co do samego filmu - niczego się nie spodziewam. W końcu to ta sama bajka (nawet stroje są identyczne :P), tylko że w wersji aktorskiej. Trochę szkoda, bo w nowej wersji "Kopciuszka" wszystko wydawało się takie inne, a tutaj znajduje się zwykłe przerysowanie bajki...Boję się, że inne aktorskie wersje bajek Disney'a będą takie same :(

zqin3002

Zgadzam się Emma nie pasuje do tej roli, nie chodzi mi tu,że kojarzy się za bardzo z Hermioną,po prostu inaczej wyobrażam sobie główną bohaterkę.

ocenił(a) film na 9
alibaba_4

Pasuje, jest delikatna, wdzięczna, ma śliczny uśmiech.

ocenił(a) film na 9
dayen

Jestem świeżo po seansie. Bardzo irytował mnie fakt, ze Hermiona jest moja ulubioną "księżniczką". Prawda jest taka, że nie przekonałam się do niej w 100% ale źle nie jest. Poradziła sobie całkiem nieźle. Momentami lepiej momentami gorzej ale było spoko :) Chociaż dalej uważam, że mało dopasowana jest do Belli :) Natomiast cała reszta IDEALNIE!:)

dayen

Emma na pewno nie ma klasycznej urody czy delikatnych rysów ,które kojarzą z Bellą .Bestia również nie zachwyca, ale film mimo wszystko ma pewien urok :)

zqin3002

Eh tam, byle mi się film spodobał :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones