PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31684}
7,9 4 789
ocen
7,9 10 1 4789
8,0 9
ocen krytyków
Piętno śmierci
powrót do forum filmu Piętno śmierci

Genialny

ocenił(a) film na 10

Brakowało mi tylko podkreślenia wartości "dziewczyny" pana Watanabe. Na kilku plakatach
oboje wspólnie bujają się na huśtawkach co świetnie oddaje sens. Podobałoby mi się,
gdyby tak była przedstawiona końcowa zimowa scena. W końcu to dziewczyna (miała imie?)
była tą postacią, która spontanicznie wiedziała i wskazała drogę - bez niej niczego by nie
było.

hyrkan

Kto to w tych filiach pracował? Jakiej byli narodowości?

hyrkan

Ha, ha, ha, ale kłótnie. Hitler Żydem. Tylko jak tu wcisnąĆ niedobrych Polaków, co nie hyrkaNKU:
https://wiadomosci.wp.pl/msz-izraela-wezwie-ambasadora-rosji-ws-antysemickich-wy powiedzi-lawrowa-6764464553171776a

Shadow_dawnego_gggggg

Polscy rasiści stosują ten sam argument co inni rasiści.

hyrkan

hyrkanku, Salvador Romas atakuje, żadnej litości nie czuje. Co? Znowu napiszesz, że prawak? Pewnie taki jak i ty.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
hyrkan

70-75 tys. ofiar Auschwitz to Polacy. Zginęli za to, że byli Polakami.

Shadow_dawnego_gggggg

Owszem. A kilkanaście razy więcej to Żydzi. Wydawani przez Polaków za to, że byli Żydami.

hyrkan

Kto tych z kilkanaście razy większej grupy zabił? Polacy? Skąd masz informacje, że wszystkie żydowskie ofiary Auschwitz były wydane przez Polaków. Z grosa?
Żal mi Polaków, nawet z enkawudzistami nie mogli walczyć, żeby nie zostać oskarżonymi o antysremityzm.

Shadow_dawnego_gggggg

Nie pisałem, że wszystkie. :)

Myślę, że w szkole masz bardzo niskie oceny za czytanie.

hyrkan

Nie mam, najwyżej miałem, bo mury szkole opuściłem ćwierć wieku temu. Natomiast ty, przy swojej ,,lewackiej genialności" ukończyłeś szkołę po tygodniu...

Shadow_dawnego_gggggg

Masz. Ta ściema z wiekiem to nie do mnie.

hyrkan

A co jest do ciebie? Nakarmili cię intruzi?

Shadow_dawnego_gggggg

Nie karmiłeś mnie intruzie.

hyrkan

A kogo ty karmisz? przemytników czy zbirów putlera?

Shadow_dawnego_gggggg

Nie, nie wspieram PiSu

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones