PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=121413}

Piła

Saw
6,7 220 084
oceny
6,7 10 1 220084
6,2 22
oceny krytyków
Piła
powrót do forum filmu Piła

Aczkolwiek Piła to kopalnia złota. A w Hollywood takowe żłobią aż do bólu.

użytkownik usunięty
Saddam_filmweb

To żaden argument, w każdej części serii po za 5 padło pod koniec stwierdzenie "Game Over" :P
8 wg mnie to kwestia czasu, aczkolwiek jak już pisałem w innych tematach przyda się kilkuletnia przerwa.

użytkownik usunięty

w 5 też padło (jak ten drugi już nie pamiętam kto zamknął Hoffmana w tym przeźroczystym pudle)

użytkownik usunięty

Bzdura! Nie wiem gdzie Ty to usłyszałeś. Nigdzie nie ma takiego tekstu w scenariuszu.
Strahm powiedział wyłącznie: "I've got you, you motherfu,cker", potem "How can i open it?" oraz "I Know who you are, i know!"

użytkownik usunięty

przepraszam!!! Faktycznie nie było! Mówiłem z pamięci, ponieważ akurat nie miałem SAW V pod ręką. Mój błąd.

ocenił(a) film na 7

Zgadzam się :) Mam nadzieję, że kolejna część pojawi się za przynajmniej.. za trzy, cztery, a nawet pięć lat. Niech zrobią w końcu coś porządnego :)

ocenił(a) film na 8
Saddam_filmweb

Jesli wyjdzie to znaczy ze kpią sobie ze wszystkich.
Przecież w trailerze "siodemki" widnieje napis "The Final"

użytkownik usunięty
Rokefeler92

a w 5 było "You won't believe how it ENDs"

ocenił(a) film na 10

Czy to prawda że SAW zaplanowana była na aż 11 części?

ocenił(a) film na 7
Psycho_Daddy

Zapewne dowiemy się tego i innych dociakających pytan w Saw LV:Super Extra Fantasy Final part XX

ocenił(a) film na 1
Saddam_filmweb

Każda z tych części to nieporozumienie, a im dalsze części, tym gorzej, więc lepiej, żeby już nie kręcili. Uprzedzając krytykę fanów Piły zaznaczam, że nie jestem fanką kina familijnego, lubię horrory, ale Pila, a raczej Piły to dla mnie dno.

ocenił(a) film na 6
ewka_art

Na filmy z serii "Piła" nie należy patrzeć jak na tradycyjny horror, bo on takim nie jest. To raczej są filmy dla ludzi lubiących zagadki. A co do kolejnych części to raczej wszyscy się zgodzą że następna to by była gruba przesada. Wg mnie seria powinna się zakończyć na piątej części (oczywiście po "delikatnej" zmianie zakończenia).

raser

tylko downy się z tobą zgodzą. Czekam z niecierpliwością na ósmą część wspaniałej przygody o cudownym człowieku o złotym sercu (John Kramer)

ocenił(a) film na 7
ewka_art

Skoro nie lubisz Piły, to wytłumacz mi jedno - co Ci do tego, czy powstanie kolejna część Piły, czy też nie?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones