PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=794201}
5,1 1 655
ocen
5,1 10 1 1655
5,3 9
ocen krytyków
Piercing
powrót do forum filmu Piercing

Film obejrzałam na Splat! Film Festival, a tam się raczej z repertuarem nie szczypią. Wizualnie sztos - brawa dla scenografa i rekwizytora. A fabuła? Jeśli widzieliście zajawkę, to pomnóżcie szaleństwo razy 2 i dodajcie sporę dawkę absurdu. W tym szaleństwie oczywiście jest metoda :) Dawno nie miałam problemu z okreleniem ile punktów, moja ocena może się jeszcze zmieniać;)

ocenił(a) film na 7
kingucha89

brzmi intrygujaco, niestety nie dane mi bylo zobaczyc na Splacie (pomimo ze planowalem) ale na szczescie jest juz w sieci takze bedzie seans grany ;)

ocenił(a) film na 7
kingucha89

wczoraj wreszcie obejrzane - audiowizualnie super, tak jak pisalas, aktorzy tez spoko dobrani zwlaszcza glowny bohater, ale mia wasikowski wielkim fanem nie jestem neistety, lubie zakrecone filmy ale tutaj caly bieg wydarzen wydal mi sie w ostatecznym rozrachunku zbyt przegiety, a szkoda bo cala reszta swietnie zrobiona, chetnie zobacze kolejny tytul tego rezysera :)

ocenił(a) film na 6
miko1980

Mamy podobne odczucia - high five!:) Jak myślę o tym filmie z perspektywy czasu, to mam poczucie, że działo się tam bardzo dużo, a z drugiej stronie paradoksalnie fabułę możnaby streścić w 3 zdaniach - więc czegoś tu zabrakło, a czegoś za dużo. Niemniej jednak film był "jakiś" i wolę takie, niż obrazy, na który jest duży hype, bo znane nazwiska etc., a okazują się być copy of a copy of a copy...;)

ocenił(a) film na 9
kingucha89

Film ciężko docenić bez kontekstu. Sam zamierzam kuoić książkę na której został oparty film o takim samym tytule. Polecam przeczytać wyjaśnienie w internecie, bo mi bardzo pomogło. W filmie wszystkie najważniejsze rzeczy zostały przemyślane i zaimplementowane tak aby budziły u odbiorcy pewne zamierzone odczucia. Nie będę spoilerować, ale w necie jest dobrze wyjaśnione to o czym tak naprawdę jest ten film, dlaczego u widza wywołuje takie emocje a nie inne. Naprawdę jeden z lepszych filmów jakie oglądnąłem w ostatnim czasie. Podsumowując: sprawdzcie wyjasnienie, nie będziecie tego żałować.

ocenił(a) film na 5
swistaktg

Jakoś nie mogę się doszukać wyjaśnienia - same recenzje.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones