Film

After Alice

2000 1 godz. 40 min.
5,7 144
oceny
5,7 10 144
81
chce zobaczyć
{"id":"36676","linkUrl":"/film/Pierwsza+by%C5%82a+Alice-2000-36676","alt":"Pierwsza była Alice","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/66/76/36676/7024243.2.jpg"}
Michael "Mick" Hayden (Kiefer Sutherland) to znudzony przez rutynę policyjny detektyw lubiący dobrze wypić, pospać i nie przepracowywać się zbytnio. Pewnego razu uderza... więcej

Ten film nie ma jeszcze zarysu fabuły.
{"linkA":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeA","linkB":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeB"}

Michael "Mick" Hayden (Kiefer Sutherland) to znudzony przez rutynę policyjny detektyw lubiący dobrze wypić, pospać i nie przepracowywać się zbytnio. Pewnego razu uderza się przypadkiem w głowę i to powoduje, że zaczyna mieć wizje. Za każdym razem, gdy dotknie czegoś co należało do obcej osoby, ma na jej temat objawienia. W tym samymMichael "Mick" Hayden (Kiefer Sutherland) to znudzony przez rutynę policyjny detektyw lubiący dobrze wypić, pospać i nie przepracowywać się zbytnio. Pewnego razu uderza się przypadkiem w głowę i to powoduje, że zaczyna mieć wizje. Za każdym razem, gdy dotknie czegoś co należało do obcej osoby, ma na jej temat objawienia. W tym samym czasie seryjny zabójca o pseudonimie Jabberwocky po latach uśpienia, na nowo zaczyna swoją aktywność. Hayden spotyka pewnego dziwaka - Harvey`a (Henry Czerny), który sugeruje, że ma nadzwyczajne zdolności odbierania przebłysków myśli i prorocze sny. Mick uważa go za szaleńca i nie słucha jego wyjaśnień. Tymczasem szefowie naciskają, aby znaleźć jakiegoś podejrzanego w sprawie seryjnego mordercy. Mikowi pomaga wyjaśnić prawdę i ująć właściwego psychopatę pani doktor Swann (Polly Walker) specjalistka ds. duchów. Czy uda się im, zanim będzie za późno?

studio
Canadian Film or Video Production Tax Credit (CPTC) / Promark Entertainment Group / Videal GmbH
data produkcji
2000
tytuł oryg.
After Alice
inne tytuły
Widmo Alicji (tytuł video) Polska
Tropem Alice (tytuł telewizyjny) Polska
Pierwsza była Alice Polska
Eye of the Killer (tytuł video) USA
Le pouvoir d'Alice Kanada
L'oeil du tueur (tytuł video) Francja
Qui a tué Alice? (tytuł telewizyjny) Francja
Visions of Death (tytuł video) Niemcy
Więcej...
W czasie autopsji widać jak grube i owłosione ciało oddycha.
W ostatniej scenie Mickey Hayden zaciąga się papierosem, wyrzuca go i idzie do samochodu. Następnie wpuszcza panią parapsycholog do auta i znowu widać jak wyrzuca tego samego papierosa na krawężnik.
Wchodząc po raz drugi do "nawiedzonego domu" dr Very Swann, Kiefer Sutherland, wyciąga broń. W następnym ujęciu kamery wyciąga tę samą broń ponownie.


Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych