PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=788329}

Pierwsza noc oczyszczenia

The First Purge
5,2 18 283
oceny
5,2 10 1 18283
4,3 6
ocen krytyków
Pierwsza noc oczyszczenia
powrót do forum filmu Pierwsza noc oczyszczenia

:)

użytkownik usunięty

Nie ma to jak ninja gangster, który bez problemu kładzie grupy byłych wojskowych...

To mi wystarczy, by na to nie iść, dzięki.

ocenił(a) film na 4

dwie prostytutki okazały się dla niego największym wyzwaniem

ocenił(a) film na 4

To niestety zepsuło cały odbiór filmu, bo cały motyw z Nocą Oczyszczenia daje naprawdę mnóstwo pola do popisu, potencjał na wywołanie gęsiej skórki aż się wylewa, a tak, to nawet nie ma strachu o głównych bohaterów, bo przecież mają w swojej drużynie Terminatora. Szkoda.

użytkownik usunięty
Raskall

Świetny w połsugiwaniu się białą bronią, ergo nie miał większych problemów żeby kłaść tabuny ludzi tego koloru..;-), żarty żartami, film bardzo słaby, to chyba już poziom niżej niż próba odcinania kuponów od części pierwszej, chociaż wyniki finansowe pewnie zapewnią tej marce długie nogi:)

ocenił(a) film na 4

Nie jest ninja, bo chyba byl jakims bylym wojskowym: "Saw these fu**ers overseas after I enlisted." Wiec rowny z rownym (a ze jeden na wielu - to inna kwestia :)

ocenił(a) film na 3

Jak poprzednie odsłony były bez szału to śmiało można było dać im 6/10 albo nawet i 7/10 max. tak tutaj max ocena to 5/10. Choć sam dałem 4/10 bo taką uważam za stosowną i doskonale pasującą do tego filmu.

ocenił(a) film na 7

Wyglądało to całkiem sensownie gdy cały gang atakował inne grupy ale gdy sam szef gangu został i rozwalał byłych żołnierzy to już przesada.

ocenił(a) film na 6
widbos

Od tych najemników tez trochę wiało amatorką. Zazwyczaj tyły się obstawia no i strzelanie granatnikiem w pomieszczeniu to tez trochę kiepski pomysł.

ocenił(a) film na 3

w dodatku mimo, że szef gangu to jednak kochający człowiek, który troszczy się o całą dzielnice, a gang nazywa rodziną. Czyli rozprowadzam narkotyki, zabijam oponentów ale tak na prawdę to superbohater ze mnie...

ocenił(a) film na 5

Rambo bambo

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones