PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=788329}

Pierwsza noc oczyszczenia

The First Purge
5,2 18 289
ocen
5,2 10 1 18289
4,3 6
ocen krytyków
Pierwsza noc oczyszczenia
powrót do forum filmu Pierwsza noc oczyszczenia

Aż musiałem założyć konto, aby o to spytać.
Żadnej daty, żadnych polskich zwiastunów.
Nikt nie planuje się zająć wydaniem tego filmu w polsce? :(

4Marsupilami

jest trailer! https://tylkohity.pl/filmy/pierwsza-noc-oczyszczenia-245 premiera 20-go lipca

ocenił(a) film na 3
4Marsupilami

Oglądałam film w Niemczech i szczerze nie polecam, także nic straconego że będzie później w Polsce macie czas żeby się zastanawiać czy iść do kina. Ja bym drugi raz nie poszła szkoda czasu. Nie widziałam poprzednich części, ale ta jest zwyczajnie słaba. 0 logiki akcja się kręci wokół afro amerykańskich gangow i przestępców i psycholi, film nie trzyma w napięciu, aktorzy dla mnie nieznani gra przeciętna. Nie wiem co mogę jeszcze nie pisać pozatym że film mi się nie podobał.

Adelajda19

właśnie wróciłem taki średniak 5/10 tym razem akcja dzieje się w środowisku czarnych , ten szkieletor niezły psychopata fajnie dobrali gościa

ocenił(a) film na 7
Adelajda19

Polecam Ci obejrzenie pierwszej części. Nie widziałem najnowszej, ale to co piszesz, czyli akcja kręcąc się wokół gangów ma sens. Pierwsza noc oczyszczenia była wymyślona by zlikwidować że społeczeństwa przestępczość, a gdzie nie jest większa jak nie wśród gangów. Dlatego pewnie wycinali się przez pierwsze kilka nocy oczyszczenia aż otrzymaliśmy stan jak np w jedynce, gdzie nowobogaccy zabijają się za bzdury, z nudów, dla uczczenia tradycji.

magicswordpl

słuszna uwaga, nie można oglądać filmu od środka, tworzy to jednak pewną całość i ma logikę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones