PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=599554}

Piksele

Pixels
5,7 63 274
oceny
5,7 10 1 63274
3,8 10
ocen krytyków
Piksele
powrót do forum filmu Piksele

Obejrzę ze względu na to, że jestem zapalonym graczem i świetnie pamiętam te gry. Ale sam zarys fabuły jest tak idiotyczny + Sandler, że będę bardzo zawiedziony jeżeli ten film będzie udawał film sensacyjno-przygodowy a nie będzie parodią wszystkich filmów o inwazji obcych.

ocenił(a) film na 6
Szapio

Mam takie same odczucia.
Mnie najbardziej uderza fakt, że gdyby to była jedna z tych "amatorsko-półprofesjonalnych" produkcji na YT, ludzie sraliby z zachwytu. Wszelkie miniseriale Mortal Kombat, minifilmy z Soniciem czy inne wariacje nt. świata Władcy Pierścieni przyjmowane są tak gorąco (ludzie wykrzykują, że gdyby takie "filmy" był w kinach to byłoby cudownie), mimo, że są totalnymi szmirami. A gdy podobna niepoważna produkcja ma pojawić się jako coś pełnoprawnego, w kinach, to wychodzi z ludzi ten podwójny standard.

Voytash89

bo ludzie to wielu to idioci.

Szapio

Ja pojde to obejrzec jako odmóżdzajaca papke na poziomie przeróbki z youtuba. Przynajmniej na taki poziom intelektualny licze.

Szapio

A mnie zainteresowała fabuła, pierwszy raz od długiego czasu widzę coś tak oryginalnego (co prawda jednocześnie idiotycznego...), ale Sandlera nie zniosę.

ocenił(a) film na 7
abc2343

Powiem wam, że bardzo pozytywne zaskoczenie :) dużo humoru na poziomie (w niesprośny i nieklozetowy sposób). Fabularnie również tragedii nie ma, ba ... Sandler daje radę :)

ocenił(a) film na 9
Swistak

Też się nie spodziewałem tak dobrego filmu. Postawiono na totalny odlot i totalny odlot wyszedł. A aktorsko to druga linia prezentuje się znakomicie - lepiej od czołowej pary.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones