PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=664609}

Pingwiny z Madagaskaru

Penguins of Madagascar
6,8 89 144
oceny
6,8 10 1 89144
6,0 6
ocen krytyków
Pingwiny z Madagaskaru
powrót do forum filmu Pingwiny z Madagaskaru

Tak szczerze to ..... zawiodłam się. Słyszałam że jest słaby ale nie wierzyłam...

ocenił(a) film na 8
zizulek13

Skoro dałaś "7" to chyba nie był taki słaby.

ocenił(a) film na 5
lach

Dałam 7 bo niektóre sceny były fajne. Ale tak to był słaby...

ocenił(a) film na 3
zizulek13

Wybacz, ale jest to wbrew logice. Słaby film jest oceniany na 3 gwiazdki. Mylisz w ten sposób inne osoby. Jeśli nie potrafisz obiektywnie stwierdzić na ile film jest dobry, to proszę Cię, abyś przestał/a. W końcu nie chodzi o to, aby każdy film uznawać za dobry...

ocenił(a) film na 6
maresz3

ejże, ale to jej sprawa, jak traktuje oceny na filmwebie D:

ocenił(a) film na 3
nudnapersona

To prawda, jednak jestem zdania, że ilość gwiazdek ma znaczenie. Są jakieś normy, których należy przestrzegać. Sama stwierdziła, że film był "słaby". Powtórzę: słaby film zasługuje na 3 gwiazdki. Jeżeli było parę fajnych scen to zgodziłabym się nawet, gdyby dała 5, ale 7? Daje to informację, że film jest dobry, co nie ma odzwierciedlenia w rzeczywistości. Już parę razy zdarzyło mi się obejrzeć film, który miał wygórowane oceny ze względu na jakąś błahostkę.

ocenił(a) film na 6
maresz3

racja

ocenił(a) film na 3
zizulek13

jak jest słaby to ocena powinna być słaba, koniec kropka.

zizulek13

Zgadzam się. Jakkolwiek serial jest rewelacyjny, tak ten film po prostu wypadł dość blado. Miałam wrażenie, że starali się upchać jak najwięcej w jednym filmie i przez to stracił on trochę na oryginalności. Daję 7 za żarty sytuacyjne i postać Skippera, który nigdy nie zawiódł mnie żadnym swoim komentarzem :D

ocenił(a) film na 5
raveleina

Ja też dałam 7 za między innymi Skippera i sceny takie jak odwracanie uwagi :) Co przebrali się za Niemców ;)

ocenił(a) film na 5
zizulek13

hahahaha//film slaby i 7:D ogarnij sie

ocenił(a) film na 6
zizulek13

Też się trochę zawiodłem, ale ogólnie dlatego, że bajka po prostu raczej się nie wyróżnia wśród innych animacji, taka przeciętna jest. Ja wolę w bardziej szpiegowskim klimacie pingwiny, jak gdzieś pocinają po świecie ludzi i niezauważone ingerują w zabawny sposób. A tutaj główny czarny charakter jakoś nie przypadł mi do gustu.

ocenił(a) film na 5
Roy_v_beck

ja miałam tak samo

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones