PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=664609}

Pingwiny z Madagaskaru

Penguins of Madagascar
6,8 89 090
ocen
6,8 10 1 89090
6,0 6
ocen krytyków
Pingwiny z Madagaskaru
powrót do forum filmu Pingwiny z Madagaskaru

Film ma słabą fabułę, jest nieciekawy i średnio zabawny. Do tego twórcy ośmieszyli w kilku scenach inteligencję ludzi. Zwierzęta obsługują samolotami, dysponują bronią i budują tajne bazy, podczas gdy ludzie nic takiego nie wymyślili. Podobna sytuacja w serialu. Zwierzęta wychodzą z klatek, czasem nawet opuszczają zoo a ludzie tego nie widzą. Jeszcze pingwiny budujące wehikuły czasu i potrafiące sklonować wymarły gatunek dysponując cząstką uznaną przez ludzi za mit. No ale serial pod jakimś względem oceniłem na 5,5/10 a to gówno na 3. Mogłem dać 2,5 ale coś jakby kazało mi ocenić wyżej ;/

użytkownik usunięty
czzp

Dosyć tego hejtu. Ludzie lubią nienormalne rzeczy. Pingwiny to tylko część z nich.

użytkownik usunięty
czzp

Jak twórcy mogli obrazić inteligencję ludzi, jak ty obrażasz inteligencje większości Polaków nie lubiąc serialu animowanego, który jest w rankingu TOP500.

To jest dla dzieci, więc o logikę nie trzeba dbać. Ty widocznie nie potrafisz myśleć.

Czy ocena 5,5/10 świadczy o tym że nie lubię serialu? Gdym go nie lubił, dałbym 1,2, lub 3. A ja po prostu uważam, że nie zasługuje na 8,1 i tyle. A ten film jest moim zdaniem kiepski. I proszę mnie nie obrażać bo każdy ma prawo mieć własną opinię na dany temat. Zresztą ten film i tak nie zebrał zbyt pozytywnych opinii. No, dobra podwyższam ocenę do 4/10 bo jak na film dla dzieci to wyszło dobrze.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones