PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=664609}

Pingwiny z Madagaskaru

Penguins of Madagascar
6,8 89 172
oceny
6,8 10 1 89172
6,0 6
ocen krytyków
Pingwiny z Madagaskaru
powrót do forum filmu Pingwiny z Madagaskaru

Czy mi się wydaje czy w nowym zwiastunie jest powiedziane że pingwiny są braćmi ???

ocenił(a) film na 9
cztery4

wow, ale by było. Wydaję mi się, że Szeregowy tylko tak pomyślał, bo tuż po wykluciu zobaczył pingwiny. Przy okazji, zauważyłeś/łaś że mają takie same głosy, jak gdy są dorosłe ? :P
P.S Szeregowy był słodki :D

Chantoria

Jak zobaczyłam Szeregowego to padłam xD za dużo słodkości :) Ale mi nie chodziło o to gdy Szeregowy pytał " Jesteście moją rodziną ?"
ale jak narrator mówi o czterech braciach

ocenił(a) film na 9
cztery4

A mówił ? Wowowowow. Może nie chodziło o nich ? Zwykle w zwiastunach jest chaos.
Fajny avatar :)

Chantoria

wszyscy liczą że nie chodziło o nich, ale może też chodzić o takich przyrodnich braci

ocenił(a) film na 9
Chantoria

Mam nadzieję że to rzeczywiście jakaś pomyłka tłumaczenia,nigdy nie kojarzyłam pingwinów jako braci

ocenił(a) film na 4
Bialawilczyca7

Przecież Kowalski mu odpowiedział:
"Nie masz rodziny, a wszyscy i tak zaraz zginiemy"

ocenił(a) film na 9
Ferenaer

Tak, ale narrator powiedział 'historia czterech braci" czy coś takiego

ocenił(a) film na 4
Bialawilczyca7

Aaa, faktycznie!

Ferenaer

O shit! Bracia? ;ooo

ocenił(a) film na 6
Bialawilczyca7

Bracia może być też w sensie że jedna kompania, grupka połączona wspólnym losem.

ocenił(a) film na 9
cztery4

Mam nadzieję, że było to tylko porównanie, coś w stylu, że są dla siebie jak bracia.
Kompletnie nie widzę ich jako rodzeństwo, to zaburzyłoby harmonię i równowagę.
Kowalski w takim samym wieku co Skipper ?
Przecież to niedorzeczne.

ocenił(a) film na 10
Angela1997

Dlaczego Skipper i Kowalski nie mogą być w tym samym wieku? Nawet Rico może być w tym samym. Poza Szeregowym, to oczywiste. Uważam, że mogą być w tym samym wieku sądząc po trailerze, ale pewności nie mam. Jednak nie uważam tego za niedorzeczne.

ocenił(a) film na 9
Ingrid_Fox

Ja uważam ze względu na serial.
Skipper przeżył więcej i miał zdecydowanie większe doświadczenie życiowe niż reszta oddziału.
Wiele sytuacji z jego życia było dla reszty zupełnie nieznanych, co wskazuje, że nie mogli całego swego życia spędzić razem.
Jak dla mnie wersja o ich rzekomym pokrewieństwie jest mocno naciągana i twórcy powinni dać sobie z nią spokój.

ocenił(a) film na 9
Angela1997

Tak, nie chcę tego !!!

ocenił(a) film na 10
Angela1997

Jeśli o serial chodzi to też nie sądzę aby byli w jednym wieku. Niemniej ostatecznie kto ich tam wie :P
Uważam tak po trailerze. Może nie są, nie wiem tego na pewno. Wszak Madagaskary i owy film a serial to jakby inny świat, wymiar, historia. Przynajmniej tak twierdzą.

ocenił(a) film na 9
Ingrid_Fox

I to jest głupie xD
Zacieranie granic pomiędzy nimi nie jest dobrym pomysłem, bo postaci mogą na tym stracić swoje cechy charakterystyczne.

ocenił(a) film na 6
Angela1997

No niestety fabuła nie pokrywa się z serialem. Z serialu wynika że Rico musiał przejść przez testy zanim dołączył do oddziału, a Skipper miał wcześniej inny oddział. Coś czuje że szału nie będzie. I tak jak napisał ktoś wcześniej, reszta oddziału nie wie dużo o przeszłości Skippera. Nawet szeregowy miał tajemnice.

ocenił(a) film na 9
colly

Wolałabym, gdyby powstały dwa filmy. Jeden taki dla osób, które nie oglądały serialu, drugi dla jego fanów
W tym drugim mogłyby być wytłumaczone wątki, które pominięto lub omówiono zbyt pobieżnie w serialu.
Dzięki takiemu rozwiązaniu moglibyśmy dowiedzieć się wielu rzeczy, które teraz pozostają nierozstrzygnięte.
Na razie jednak na nic takiego się nie zanosi, trzeba więc pogodzić się z tym, co producenci serwują w pełnometrażowym filmie.
Pozostaje mieć nadzieję, że będzie to niezła animacja i twórcy będą mogli zrobić sequel lub pokusić się o kontynuację serialu.

ocenił(a) film na 6
Angela1997

Tylko wydaje mi się że film powstał po sukcesie serialu więc powinni to zrobić dla pod fanów serialu.
No ale żeby nie było, nie podchodzę do tego aż tak poważnie, na film pójdę i postaram się nie myśleć o serialu, co ułatwi deczko inna grafika ;)

ocenił(a) film na 9
colly

Ja mam cichą nadzieję, że zrobią kolejne części.
W końcu skoro taka "Epoka..." miała ich cztery (a z rzekomych zapowiedzi ma też się doczekać odsłony numer 5), to może i w pingwinach będzie kilka epizodów.
Byłabym bardzo zadowolona ;D

ocenił(a) film na 10
Angela1997

Milo by bylo gdyby serial dostal kolejny sezon. Moze pokusza sie o dalsze czesci, ale to zalezy tez ile dochodu przyniesie film. Milo byloby gdyby powstal film o Julianie i reszcie. Koniecznie ze scena dziecinstwa:) oczywiscie bez pingwinow wtedy. I nie idacy serialowym tropem lecz filmowym. Mialabym im za zle gdyby film o Julianie, jesli takowy kiedys bedzie, byl pod serial a pingwiny nie. Chyba wszyscy liczyli, ze film opierac sie na serialu.

ocenił(a) film na 9
Ingrid_Fox

Ogólnie to żałuję, że w tym filmie Julian i lemury się nie pojawią.
Mogliby je wcisnąć chociaż epizodycznie...
Pewnie byłoby zabawniej.

Mały Julek na pewno byłby słodki ;D
Mam nadzieję, że zrobią też film, który będzie się bezpośrednio odnosił do serialu, w końcu to chyba należy się jego fanom.

ocenił(a) film na 10
Angela1997

Osobiscie ciesze sie, ze lemurow ma nie byc. Lubie je, ale pingwiny bez ich jako dodatku tez maja potencjal. Te filmowe, bo serialowe to wiadomo.
Nie licze na film ktory by sie odnosil do serialu. Chcialabym, ale dostajemy juz taki i predzej jego kontynuacje w takiej formie.

ocenił(a) film na 9
Ingrid_Fox

Myślę, że lemury mogłyby być tylko wtedy, gdyby film łączył się z serialem, a tak widać nie jest.
Nie wiadomo, zawsze mogą zrobić jakiś inny, odrębny film, gdzie zostaną kontynuowane wydarzenia serialowe.
Nie jest to może zbyt prawdopodobne, ale istnieje taka możliwość.

ocenił(a) film na 10
Angela1997

Wtedy predzej byloby to mozliwe. Chociaz ostatecznie niekoniecznie. Zrobic moga, ale trzeba wziac poprawke, ze maja tez inne filmy niz Madagaskar i pochodne. Chcialabym taki film odnosnie serialu z Hansem, Clemsonem, ale pomarzyc sobie mozna. Inna sprawa, ze nie wszyscy widzowie Madagaskaru to fani albo chociaz ogladajacy serial. Moze dlatego robia to w taki sposob. Choc PzM doczekaly sie filmu wlasnie przez wzglad na popularnosc serialu.

ocenił(a) film na 9
Ingrid_Fox

Mhmhm, ja już gdzieś wspominałam o tym, że film nie jest związany z serialem ze względu na sporą liczbę osób, która pójdzie do kin, a wcześniej serialu nie oglądała.
Może jeśli okaże się on kasowy, to twórcy wrócą do produkcji serialu ??
Wszystko jest możliwe, trzeba tylko cierpliwie czekać.

ocenił(a) film na 10
Angela1997

No wlasnie. Mozliwe, mamy chociaz mala nadzieje na to.

ocenił(a) film na 9
Ingrid_Fox

Nadzieja podobno umiera ostatnia, więc chyba warto się jej trzymać ;)
Miejmy nadzieję, że ten film okaże się hitem.

ocenił(a) film na 10
cztery4

Według mnie chodziło o braci symbolicznie. Stali się dla siebie jak bracia etc. Wątpię by naprawdę niby byli, ale przekonamy się.

ocenił(a) film na 9
Ingrid_Fox

Naprawdę chciałabym, żebyś miała rację.
To oszczędziłoby wielu niepotrzebnych nieporozumień ;)

cztery4

Pewnie chodzi o przenośnie w stylu "bracia broni"

ocenił(a) film na 6
cztery4

z szeregowym sprawa jest jasna, na 4-minutowym fragmencie widać jasno, że nie jest ich bratem, co do reszty wydaje mi się, że po prostu są ze sobą zżyci jak bracia

ocenił(a) film na 10
cztery4

Hej, właśnie widziałam film. Jest genialny! Cała sala ryczała ze śmiechu :) Aha i z filmu wcale nie wynika, że pingwiny są braćmi!! A król Julian, pojawia się, a jakże! Po prostu nie wychodzcie z sali, jak tylko zaczną się napisy, to i Julian będzie. Pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones