PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=664609}

Pingwiny z Madagaskaru

Penguins of Madagascar
6,8 89 144
oceny
6,8 10 1 89144
6,0 6
ocen krytyków
Pingwiny z Madagaskaru
powrót do forum filmu Pingwiny z Madagaskaru

Animacja byłaby lepsza w oglądaniu, gdyby zamiast tych wszystkich ludzi, którzy robili za tło wstawiliby po prostu inne zwierzęta, typu nie wiem, konie, żyrafy, ogólnie zwierzaki. Animacja w postaci jakiej nam przedstawiono jest po prostu momentami idiotyczna. Zwierzęta mają super lasery, odrzutowce, tajną bazę i umieją obsługiwać komputery. To co w takim razie umieją ludzie? A zapomniałam, oni są bezmózgimi marionetkami.

paulin1

No nie wierzę w to co czytam...ale przy pomocy Kowalskiego jakoś doszedłem do wniosku iż nigdy nie oglądałeś serialu animacji 'Pingwiny z Madagaskaru' który jest po prostu świetny podobnie jak ten film przy którym się bardzo uśmiałem i świetnie bawiłem, z resztą jak zawsze przy pingwinach. Właśnie dlatego te animacje zostały tak stworzone żeby bawić i sprawiać przyjemność oglądającym je dzieciom czy dorosłym. Wątpię żeby ktoś poszedł do kina na animacje o pingwinach w ich naturalnym środowisku, od tego są filmy dokumentalne. A co do tych super umiejętności zwierząt to nie przesadzajmy gdyż na przykład słabo u nich z językami obcymi takimi jak celtycki ;) czy z czytaniem.
Zgodzę się z Tobą jedynie w kwestii ludzi(może nie wszyscy ale większość), to trafiłeś w sedno.
Trochę więcej dystansu.
Pozdrawiam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones