PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=664609}

Pingwiny z Madagaskaru

Penguins of Madagascar
6,8 89 196
ocen
6,8 10 1 89196
6,0 6
ocen krytyków
Pingwiny z Madagaskaru
powrót do forum filmu Pingwiny z Madagaskaru

Czy widzieliście fragment 1 filmu Pingwiny z Madagaskaru ??? Bo ja tak no cóż to jest świetne ale
jaka jest wasza opina :) na przykład twoja Angela1997

ocenił(a) film na 9
Rafal3399

Bardzo fajny, najlepszy jest tekst Kowalskiego, tuż po tym, jak Szeregowy się wykluł :P.

Chantoria

Chantoria muszę przyznać ci rację bo chyba to będzie bodaj najlepszy tekst Kowalskiego :D OK a jak myślisz to będzie HIT czy kit ( pytam tak trochę przezornie czyli ostrożnie :D

ocenił(a) film na 9
Rafal3399

Myślę, że możemy spodziewać się hitu, ale wolę się nie nastawiać na super film, bo potem moje wymagania są tak wygórowane, że się rozczarowuję. Staram się być neutralna, żeby się nie zawieść. Nie za bardzo mi to wychodzi :P. Już zaczynam się niecierpliwić :)

ocenił(a) film na 9
Rafal3399

Mam nadzieję, że nie pokazali nam tylko tych dobrych, dopracowanych fragmentów i cały film będzie stał na wysokim poziomie.
Liczę, że animacja mnie nie zwiedzie i będzie kinowym hitem, bo na razie zapowiada się naprawdę dobrze.
Wbrew opinii niektórych, twierdzących, że to może być zwykły gniot.
Ale pożyjemy, zobaczymy.

ocenił(a) film na 9
Rafal3399

Fragment świetny, martwi mnie jedynie fakt, że akcja toczyć się będzie w uniwersum filmowym a nie serialowym. Mimo to czuje, że to będzie jedna z najlepszych animacji jakie w życiu widziałem :)

SatoCous

O tak masz rację oby to było tak jak powinno być czyli Bond dla całej rodziny razy cztery ;) :D

Rafal3399

Widziałem ja dawno i bardzo mi się spodobał!! A Szeregowy... ach, jaki on był słodziutki, kiedy się wykluł z jajeczka!! Sweet!! :)

davis3

O tak masz rację to było bardzo słodziutkie :D :D :D !!!

ocenił(a) film na 9
Rafal3399

http://www.youtube.com/watch?v=9AhcFGohEX0
kolejny kawałek, niestety tylko 2 minutki

SatoCous

North Wind Headquarters to jest jeszcze lepszy kawałek choć mam takie wrażenie że go widziałem ale nie jestem pewny gdzie :D No SatoCous pięknie brawo :D

ocenił(a) film na 9
Rafal3399

http://www.youtube.com/watch?v=wsNNt4hDKeo
Dość sporo tych fragmencików do stycznia będzie coś tak czuje...

ocenił(a) film na 9
Rafal3399

Osobiście nie oglądam fragmentów filmu, aby nie psuć sobie radości oglądania filmu, ale z tego co słyszałam epizod z małymi pingwinkami jest naprawdę uroczy. Do tego dodali tez nutkę humoru ;D
I bardzo dobrze. Tak trzeba.

Angela1997

I oto chodzi ale przed wszystkim trzeba sobie jasno powiedzieć styczeń 2015 to dla polskiej wersji językowej idealny czas zwłaszcza że my ten film dostaniemy nieco później od np. Amerykanów ( u nich premiera wypadnie w nadchodzącym miesiącu ) ok a przy okazji Angela1997 możemy się spodziewać wielkiego HITU KINOWEGO a potem przyjdzie na trochę poczekać na wydania DVD & blue-Ray a następnie na premierę w TV :D :D :D

ocenił(a) film na 9
Rafal3399

Najbardziej zależy mi na obejrzeniu w kinie xD
To będzie dla mnie bardzo emocjonujące przeżycie, w końcu tyle czekam na ten film...
A potem tak jak mówiłeś DVD i TV

ocenił(a) film na 8
Angela1997

a kiedy ma być ten film w kinach????

PandaSylwia

30 stycznia 2015 a w usa 26 listopada

ocenił(a) film na 8
kacpi_7

aha dzięki :D

ocenił(a) film na 9
PandaSylwia

W amerykańskiej wersji wilka dubbinguje Benedict Cumberbatch, co może dodatkowo zachęcić wiele osób nie związanych z pingwinami, a będących fanami tego aktora do pójścia do kin.
Trzeba więc liczyć, że film okaże się hitem.

ocenił(a) film na 9
Angela1997

Mogę się założyć o wszystko, że film na 100% okaże się hitem i wielkim finansowym sukcesem i nie będzie trzeba długo czekać na drugą część.

ocenił(a) film na 9
SatoCous

Obyś miał rację ;>
Byłabym baaardzo zadowolona.
Im więcej pingwinków tym lepiej ;)

ocenił(a) film na 9
Angela1997

Tak, tylko że u nas to raczej nikogo nie zachęci, bo film będzie z dubbingiem. Też się nastawiam, że usłyszę Sherlocka, a potem sobie przypominam, że przecież będzie dubbing :(.

ocenił(a) film na 9
Chantoria

Może podłożą jakiegoś dobrego aktora xDD
Trzeba być dobrej myśli ;P

ocenił(a) film na 9
Angela1997

No pewnie tak, ale to już nie będzie to samo.

ocenił(a) film na 9
Chantoria

Zawsze można obejrzeć po angielsku, jak komuś zależy ;p

ocenił(a) film na 8
Rafal3399

Jest nowy klip. Nie wiem czy ktoś go dał, więc zapuszczam link.

https://www.youtube.com/watch?v=-ZDdvJ5u3bE

matrix142

matrix142 ten klip nazywa się misja wenecka i rozgrywa się a jakże inaczej w Wenecji (we Włoszech) i ten klip jest GENIALNY !!!
dawno takiej akcji nie widziałem ( może tylko u Bonda) :D :D :D :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones