PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=664609}

Pingwiny z Madagaskaru

Penguins of Madagascar
6,8 89 144
oceny
6,8 10 1 89144
6,0 6
ocen krytyków
Pingwiny z Madagaskaru
powrót do forum filmu Pingwiny z Madagaskaru

Nie napiszę nic nowego jeśli powiem że się zawiodłem.
I w sumie to nawet mógłbym wiele temu filmowi odpuścić, w końcu to bajka.
Ale wg mnie twórcy zasłużyli sobie na krytykę przez to jak zmienili pingwiny dla tego filmu, nawet nie tylko w porównaniu do serialu, ale i filmów madagaskar.
Zrobili z nich grupkę ciamajd którzy nie mają pojęcia co robić, a szeregowemu współczynnik miernoty pomnożyli poza możliwe granice.
Owy film przypomina bardziej spinoff zrobiony przez osoby, które gdzieś może widziały odcinek serialu, a nie coś zrobionego przez samych twórców.

ocenił(a) film na 9
ozi_GT

Ten film opowiada wydarzenia przed serialem i Madagaskarem, kiedy ekipa jeszcze nie miała takiego doświadczenia. Czego się spodziewałeś? Że od razu po wykluciu będą zajebiści i przeszkoleni? :P

ocenił(a) film na 7
Mariox2x

Aha, a gdzie zaczyna się akcja filmu? ;

użytkownik usunięty
Mariox2x

Przecież było pokazane jak Pingwiny były w Cyrku i się ''ulotniły'' bo chciały świętować urodziny Szeregowego x.x

użytkownik usunięty
ozi_GT

Mi film się podobał i nie mam do niego zarzutów. Oczywiście mógł być jeszcze lepszy, ale czy sami napisalibyście scenariusz? Poza tym jak tu niektórzy pisali ''Dla dorosłych słaby'' Czego można się spodziewać? Ten film został właśnie zrobiony dla dzieci.

ocenił(a) film na 9
ozi_GT

Moim zdaniem charaktery rzeczywiście były zmienione.
Skipper w ogóle nie miał swojej kochanej q
paranoi, która sprawiała, że często nawet bez powodu świrował.
Kowalski zamiast być chłodnym naukowcem, który tworzy wynalazki i analizuje sytuacje, przez cały film grał kochliwego ciamajdę, nie wypowiadając przy tym ani jednego mądrego zdania.
I Szeregowy, z którego najpierw zrobiono sierotę do zadań specjalnych, aby potem udowodnić wszem i wobec, że to super pingwin, który gdyby tylko chciał mógłby przeprowadzać wszystkie misje bez pomocy oddziału.
Jak dla mnie to była trochę przesada...
Zgodzę się, że już w "Madagaskarze 3" charaktery były lepiej oddane.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones