PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=664609}

Pingwiny z Madagaskaru

Penguins of Madagascar
6,8 89 196
ocen
6,8 10 1 89196
6,0 6
ocen krytyków
Pingwiny z Madagaskaru
powrót do forum filmu Pingwiny z Madagaskaru

Dla tych co już oglądali film.

Co sądzicie o tym, aby powstał film o jednostce specjalnej Północny Wiatr? Najlepiej, aby opowiedzieli o tym jak to się zaczęło, że wzięto ich do tej jednostki, no i ich pierwsza misja. Np., że Tajniak był zwykłym szczeniakiem, którego dostał jakiś dzieciak pod choinkę, ale jak kto czasami bywa, szybko mu się znudził i został przywiązany do drzewa w lesie. A z tego drzewa zostaje wyrzucona przez rodzeństwo Eva. Tak się poznają. I tak dalej i tak dalej.

A jeśli chodzi o film, to przez cały czas brakowało mi Juliana. Na szczęście na chwilę pojawił w napisach końcowych. I oczywiście nie zawiódł. Najlepsza scena.

8/10

użytkownik usunięty
no_bo_co

Czy DWA zrobi spin-off? Wątpię. Film musiałby zarobić co najmniej 500 milionów dolarów, na co pokazuje Kot w Butach z 2011. Kot ma się doczekać kontynuacji w 2018. Czy z Pingwinami też tak będzie? Raczej nie, chociaż chciałbym, by było przeciwnie.

ocenił(a) film na 5

wiec temat do 2019 roku nie aktualny a mysle ze filmy nie mniejsze pieniądze niż poprzez kina zarabie na rynku video(dvd, Blu-ray) oraz poprzez stacje tv na całym swiecie

ocenił(a) film na 5
arek2010

do tego dochodzi jeszcze vod

użytkownik usunięty
arek2010

Nie wiem, czy blu-ray i inne źródła są doliczane do Office Boxu, a co dopiero przynoszą zysk twórcom.

no_bo_co

Nieee. Za dużo już wszystkich filmów, seriali i krótkometrażówek z tej serii.

ocenił(a) film na 9
no_bo_co

Classified był wilkiem, po prostu Skipper nazywał go psem, kundlem itd. więc wersja że był porzuconym szczeniakiem odpada. Ale jestem za Twoim pomysłem, z chęcią obejrzałabym film o Północnym Wietrze :D Niestety wątpię że się pojawi bo DreamWorks'owi ostatnio źle się ponoć powodzi

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones