PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=664609}

Pingwiny z Madagaskaru

Penguins of Madagascar
6,8 89 144
oceny
6,8 10 1 89144
6,0 6
ocen krytyków
Pingwiny z Madagaskaru
powrót do forum filmu Pingwiny z Madagaskaru

Madagaskar 1 był świetną, śmieszną produkcją, ale ze zwykłym morałem, nie wpychanym na
siłę.
Madagaskar 2 też nie miał morału na siłę, chociaż był mniej śmieszny.

A Madagaskar 3 to już typowy sequel na odwal- na początku ma być śmiesznie, potem zły
charakter, morały w stylu "musimy się zebrać razem" "nie możemy go zostawić" "uwierz w siebie"
i cukierkowe, beznadziejne zakończenie. Ta ostatnia część była bardzo... nie Madagaskarowa.
Brakowało tam jaj ze wszystkiego, humoru...

Boję się, że Pingwiny też tak skopią ;c inna sprawa, że w Madagaskarze 1 pingwiny miały inny
styl działania niż w serialu (inny gość pisał zapewne scenariusze). Widać to, jak porównamy
jeden z pierwszych szortów "Pingwiny z Madagaskaru w święta" i zwykły serial. A tu? Czy
scenarzysta jest ten sam co w serialu, Madagaskarze czy w ogóle inny? Bo jak inny, to boję się o
ten film :(

umotex12

Pingwiny z Madagaskaru: Misja Świąteczna, scenarzysta Michael Lachance , Film Pingwiny z Madagaskaru, scenarzyści : John Aboud , Michael Colton ,Serial Pingwiny z Madagaskaru scenarzyści jest ich 17 i każdy to inny scenarzysta niż w filmie i Misij Swiątecznej.



umotex12

Co do Madagaskarów, miałem prawie takie same odczucie. A co do ,,Pingwinów..." to mam naprawdę wielką nadzieję, że zachowa humor z serialu. I, daj Boże, niechaj będzie tam tona subtelnych gagów, tak jak w ,,Madagaskarze 1".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones