PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=664609}

Pingwiny z Madagaskaru

Penguins of Madagascar
6,8 89 144
oceny
6,8 10 1 89144
6,0 6
ocen krytyków
Pingwiny z Madagaskaru
powrót do forum filmu Pingwiny z Madagaskaru

Film jest bardziej dla dzieci, niż serial TV, którego humor bardziej jest adresowany do dorosłych. No i wielki minus za brak innych postaci z Zoo, znanych z serialu. Tworzenie nowego zestawu postaci dla filmu fabularnego być może jest zabiegiem celowym, w celu poszerzenia galerii postaci, do których można potem wracać w kolejnych częściach, ale dotychczasowe postaci z Zoo w serialu bardziej mi się podobają. Kilku sekundowa wstawka z Julianem i Mortem na koniec już po rozpoczęciu napisów końcowych nie wynagradza ich braku w filmie!

ocenił(a) film na 9
samuel_5

Jejku, to film o pingwinach, jak stworzą film o Julianie to będziecie mieli Juliana :P

Chantoria

Dla fanów Julka polecam All Hail King Julien :) Poza tym, gdyby dać tu Juliana, to nie wiem, jaka byłaby jego rola w filmie. Tylko by przeszkadzał. Twórcy skupili się na relacjach pomiędzy pingwinami.

ocenił(a) film na 7
KingOfAllLemurs

Mnie nie brakowało jakoś specjalnie postaci z zoo, choć nie powiem, że ostatnia scena bardzo mnie ucieszyła. Ale faktycznie samuel_5 dobrze napisał, że film jest bardziej dla dzieci. I pewnie dlatego uważam, że serial jest dużo lepszy :)

Tosia_5

Hmmm, ja strasznie przeżywałam :o Weźmy np. tą scenę, w której Skipper zgadza się na plan NW. W oryginale była miodzio :p

Chantoria

Całość histori jest świetna jak dla mnie i żadna postać nie przeszkadzałaby. Kiedy zacząłem oglądać serial w TV Puls brakowało mi trochę głównej trójki: Alexa, Melmana i Glorii, ale nowe postaci z Zoo są fajne i wraz z kolejnymi sezonami humor dobrze się rozkręcil i już mi nie brakuje głównych bohaterów z filmu Madagaskar. Być może nowe postaci z kinowych Pingwinów też się przyjmą albo gdzieś jeszcze pojawią, kto wie. To tylko opinia, ok? Nie jakaś prawda ostateczna: po obejrzeniu serialu nastawiałem się na jakąś dłuższą historię z Zoo, choćby z powodu tytułu i ponieważ jej nie było, a nowe postaci jakoś bardzo mnie jeszcze nie ujęły i jeszcze w dodatku do tego film został zaadresowany bardziej do dzieci, film oceniam na tak sobie, trochę rozczarowanie ale z sympatii do cyklu i tak zachęcam do obejrzenia.

ocenił(a) film na 9
samuel_5

Ta wypowiedź na pewno miała być skierowana do mnie? Nie czasem do Tosi_5 ? Bo tak czytam i widzę więcej związku z jej wypowiedzią, niż moją ;)

Chantoria

Tak do wszystkich trochę ;) Do Ciebie w/z z uwagą, że film o Pingwinach to nie film o Julianie.

ocenił(a) film na 9
samuel_5

No wiem i cieszę się, że Juliana jest tam tyle co kot napłakał :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones