PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=664609}

Pingwiny z Madagaskaru

Penguins of Madagascar
6,8 89 144
oceny
6,8 10 1 89144
6,0 6
ocen krytyków
Pingwiny z Madagaskaru
powrót do forum filmu Pingwiny z Madagaskaru

Pingwiny wg. mnie nadają się tylko na takie 10 minutowe odcinki serialu (choć i tak serial stał wg. mnie bardzo słaby w drugim sezonie, oprócz Powrotu Zemsty Doktora Bulgota) lub na małe role w filmach Madagaskaru. Bo w takim dużym filmie widzimy że wypadło to średnio. Zapomnieli o tym jakim świetnym, acz aroganckim dowódcą był Skipper, zapomnieli jakim geniuszem był Kowalski i zapomnieli o całej chaotyczności i rzyganiu Rico. Tylko Szeregowy dawał pod tym względem rade. Już pingwiny w Madagaskarze 1 zachowywały się bardziej "swojsko" choć tam mieli bardzo mało scen. I jak wspomniała reszta użytkowników - za bardzo chaotyczna fabuła, poziom humoru o wiele słabszy, niezbyt ciekawe postacie (oprócz Dave'a). Dodatkowo wszystko było tak łatwe do przewidzenia (jedynie nie spodziewałem się sceny z zombiakami). Te same tematy z innych filmów animowanych - ktoś był niedoceniany i chce się zemścić, ktoś zorganizowany lepiej z lepszym sprzętem przegrywa.
Chyba jedyne co (przynajmniej dla mnie) jest ok to to, że nie ma związku z serialem. Jakoś, żadna postać dodana w serialu nie jest dla mnie niczym innym, niż postacią komediową niczym więcej. No bo co? Marlenka? Zwierzęta z Zoo? Proszę was...żadna z tych postaci nie jest specjalnie dobra do rozwinięcia. Wyjątkiem jest jedynie Doktor Bulgot, który byłby lepszym wrogiem niż Dave (mimo iż uważam go za jedyną dobrą postać filmową). A brak Juliana mnie nie, aż tak niemartwi. W serialu od 2 sezonu stał się tak strasznie wkurzający, że to niepojęte. Więc cały 90 minutowy film to dla niego za dużo, choć mogł się pojawić troszkę dłużej niż, w 1-minutowej scenie.

PaulTheHuman

A mimo to dałeś 7. W ogóle czemu obejrzałeś go tak późno?

użytkownik usunięty
Blaxi

Nie każdy wszystko robi od razu.

Wiesz, że nadużywanie wulgaryzmów nie jest zgodne z regulaminem?

użytkownik usunięty
PaulTheHuman

W Madagaskarze 1 pingwiny też były niezbyt takie "skrajne".

PaulTheHuman

Jestem po seansie i uwazam, ze pingwiny wygladaly jakby dopiero uczyli sie fachu. W Madagaskarze 3 myslalam, ze Kowalski umie czytac a tutaj powiedzial, ze tego nie umie. I dziwi mnie, ze Skipper zrezygnowal ze swojego planu na rzecz tych z Wiatru Połnocy. Troche sprawialo wrazenie to jakby pingwiny z tego filmu byly troche inne niz te z serialu lub filmow Madagaskar a szkoda...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones