PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=664609}

Pingwiny z Madagaskaru

Penguins of Madagascar
6,8 89 144
oceny
6,8 10 1 89144
6,0 6
ocen krytyków
Pingwiny z Madagaskaru
powrót do forum filmu Pingwiny z Madagaskaru

Słaby film

ocenił(a) film na 3

Ogólnie słaby. Fabuła była bez sensu-myślałem że to będzie coś takiego że ostateczne pokonają doktora blowhole albo wiewióra a tu nie. Tu nagle z (4 litery) wyskakuje jakiś dejW którego nie było. Bez sensu strata kasy 110 zł na kino w błoto.

użytkownik usunięty
Jerka2002

Wysokie oczekiwania? CZYTAJ INTERNETOWE OPISY. Wtedy byś się nie zawiódł.

ocenił(a) film na 3

nie rozumiem o co ci chodzi

Jerka2002

Mam pytanie: Kiedy zakodujecie sobie że seriale DW nie są powiązane w żaden sposób z pełnometrażowymi filmami?!

użytkownik usunięty
adidos09

A wy nie umiecie się dostosowywać do rzeczywistości.

ocenił(a) film na 5

Rzeczywistość jest taka, że ten film był po prostu słaby. Od początku przewidywalny i bez większego sensu. Po Madagaskarze tylko 2 część jako tako trzymała poziom, teraz coraz bardziej zaczynają to robić dla kasy.

użytkownik usunięty
napioooor

Rzeczywistość jest taka, że film został tak wyprodukowany, jak został. Gdybyście się dostosowywali, to wam by się podobał. Ty tylko bronisz własnego zdania.

ocenił(a) film na 5

Wat?! Dostosowali do czego? Do durnej widowni, której ten film się podobał? Może powinienem się dostosować i każdy film oceniać na 10?
A teraz uwaga... Czemu nie dostosowałeś się do Rio 2 i Tarzana? 1? Jakbyś się dostosował to podobałyby ci się...
I tak bronię swojego zdania. Czemu miałbym tego nie robić? Może mam bronić twojego zdania, uważając, że film był beznadziejny?

użytkownik usunięty

"Gdybyście się dostosowywali, to wam by się podobał."

O co w tym chodzi ? :D

"Rzeczywistość jest taka, że film został tak wyprodukowany, jak został."- Zgadzam się. Został wyprodukowany dość słabo :)

ocenił(a) film na 3

to kino ma się dostosować do widza, a nie widz do kina. Obie strony musża sie znaleźć gdzieś po środku

ocenił(a) film na 3
adidos09

To po co je robią? Skoro jest serial to powinien być on zwiazany z filmem.

użytkownik usunięty
MistrzSeller

Mam parę argumentów przemawiających za tym, że twórcy nie odczuwali takiej potrzeby przy produkcji filmu, Zayne Carricku.

ocenił(a) film na 10
Jerka2002

110 to ja codziennie na chalnie wydaje, to dla mnie jakbym splunal

ocenił(a) film na 4
popopokerface

bardzo dojrzała wypowiedź, a teraz napisz coś uzasadniając wybór tego filmu jako arcydzieła kina światowego

ocenił(a) film na 10
ciociadzwoni

bo jest lepszy niz pisiont twarzy greya. jest dobrze zrobiona animacja i podoba mi sie to jak animatorzy, a wlasciwie spece od teksturowania modeli uzyli SSS. pozdrawiam

ocenił(a) film na 8
Jerka2002

drogie masz kino bracie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones