PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=664609}

Pingwiny z Madagaskaru

Penguins of Madagascar
6,8 89 196
ocen
6,8 10 1 89196
6,0 6
ocen krytyków
Pingwiny z Madagaskaru
powrót do forum filmu Pingwiny z Madagaskaru

Skok na kasę

ocenił(a) film na 4

Po co jak serial jest świetny.

ocenił(a) film na 9
Pyszniak

Serial jest świetny racja, ale czy nie chciałbyś jeszcze czegoś więcej ? Poznać przeszłości pingwinów, ich życie i przygody zanim trafiły do zoo ? Ten film zapowiada się bardzo dobrze, więc nie narzekaj ;).

ocenił(a) film na 4
Chantoria

Nie należę do fanów serialu ale nieraz jak natknę się w tv to obejrzę i jest ok.
CO do fabuły to nic o początkach nie będzie. Plotki. Wejdź na stronę źródłową filmu. I poczytaj to zobaczysz. I nie wierz we wszystko co piszą.

ocenił(a) film na 9
Pyszniak

To skąd w zwiastunie małe pingwiny ? Już się czegoś dowiedzieliśmy o początkach. Wiemy jak wyglądali, gdy byli mali.

ocenił(a) film na 9
Chantoria

I chyba na tym się to zakończy xDD
W końcu twórcy raczej chcieli skupić się na nowej przygodzie, epizodzie z tą organizacją North Wind.
Przynajmniej tak przypuszczam.

ocenił(a) film na 9
Angela1997

Miejmy nadzieję, że jednak się czegoś dowiemy :)

ocenił(a) film na 9
Chantoria

Chciałabym się czegoś dowiedzieć, ale czy coś z tego wyjdzie...
Nie wiem.

Chantoria

ja czekam z niecierpliwością - dobrze że powstaje i nie uważam tego jako skok na kasę (chodź oczywiste że każdy film musi przynieść zyski - (taki świat)

ocenił(a) film na 5
Pyszniak

a kto oglada serial?

arek2010

jeśli ma się telewizję to trudno było nie oglądać tego serialu. Leciał na: Nickelodeon, Nickelodeon HD (inny kanał, nie tylko ten wcześniejszy w HD), na Comedy Central i na Pulsie. Pewnie coś pominąłem.

ocenił(a) film na 5
GRAnith

nie o to mi chodzilo serial to serial film to film.
Serial ogladaja nie licznie rowniez z racji ze jest tasiemcem a film kinowy to inna bajka mam nadzieje ze bedzie na poziomie kota w butach ze shreka

arek2010

Serial obejrzało dużo osób, bo ma 80 tys. głosów na FW. I nie jest on tasiemcem, bo tasiemce to przydługie seriale z ciągłą fabułą. Pingwiny ani nie są długie: 150 20-minutowych odcinków bez ciągłej fabuły (czyli można je oglądać w dowolnej kolejności).

Mam nadzieję, że film nie będzie na poziomie Kota W Butach, bo Kot fabularnie był zrobiony dla małych dzieci i nie miał wielu żartów, a Pingwiny (jak widać po serialu i w trylogii Madagaskar) bawią maluchy, ale też zarzucają inteligentnymi dowcipami, które rozumieją tylko dorośli. Polegają na mało zobowiązującej fabule, ale za to rozrywkowym jej prowadzeniem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones